Неділя

21.04.2019

18:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І стала стіна… розмальованою

Нецензурними написами на стінах будинків нині нікого не здивуєш. А от гарні картини на фасадах будівель – рідкість, що заслуговує уваги. Адже лише та людина може бачити і творити прекрасне, яка носить «прекрасне» у собі. Нещодавно ми спостерігали справжній мистецький флеш-моб по всій Україні та за її межами з розпису будівель, мостів, дерев у колір нашого прапора. Наблизитись до мистецтва стріт-арту та зробити наш Острог красивішим, спробували вихованці Острозької дитячої музичної школи, які розмалювали цегляний паркан закладу. 

Як розповіла директор музичної школи Наталія Балаушко, роботи почалися ще в жовтні. Технічні працівники підготували стіну, відчистили її від старого набілу, заґрунтували. Ескізи розробили викладачі художнього відділення при музичній школі спільно з дітьми: Наталія Павловська з групою 1 класу та Аліса Сігінішина з другокласниками.

– Дітям дуже сподобалася ця робота. Вони були просто в захопленні від такого розмальовування, потім ще довго ділилися враженнями і з вчителями, і з батьками, – розповідає Наталія Петрівна.

Ідея такого «проекту» належить директору школи та викладачу Наталії Павловській. За словами Наталії Балаушко, вона давно мріяла про це. Роботи на цьому не закінчуються. Планується продовжити розпис стін та стовпчиків між ними. Директор поділилася з нами ідеєю наступного ескізу: «Ще одну стіну хочемо розмалювати в патріотичному стилі. Плануємо намалювати карту України і зробити на ній позначки, де виступали наші учні. Коли на карті з’являтиметься нова позначка, діти вже знатимуть, де виступали наші колективи цього разу».

А поки що і вихованці школи, і всі острожани мають змогу милуватися красивими ілюстраціями розмальованої стіни.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 48 від 22 листопада 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 281 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]