Неділя

19.05.2019

23:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І свято, і обмін досвідом
Під час засідання методоб’єднання на тему «Духовне виховання на засадах української християнської педагогіки», яке відбулось у понеділок, 19 грудня, у ДНЗ №2 «Веселка», вихователі міських дитячих дошкільних навчальних закладів були присутніми на святі Миколая. Для дітей це був і відповідальний захід, і весела гра, та отримання довгоочікуваних подарунків. Для педагогів – робота і обмін досвідом, а для молодих педагогів ще й навчання.

Розпочалось засідання метод­об’єд­нання тим, що гостинні господарі запросили колег до перегляду інтегрованого інтелектуально-мовленєвого та художньо-естетичного заняття на тему «Подарунки для святого Миколая», яке відбулося в мистецькій студії. Діти співали, відгадували загадки, виконували цікаві завдання.

На свято завітали ангели. Їм діти передали для Святого Миколая черевики. Незабаром чудотворець і сам з’явився і неабияк радів з того, що й про нього потурбувалися. Поспілкувавшись з вихованцями дитсадка та вручивши їм подарунки, добрий бородань пішов до інших діток. А вихователь Олена Сергієнко запропонувала дітям виготовити прикраси для ялинки, яка в той момент ще була без них. Діти дружно взялися до роботи. Коли все було готове, разом прикрасили ялинку.

Потім учасники методичного об’єд­нання перейшли до музичної зали, де переглядали музичну театралізовану розвагу для дітей старшого дошкільного віку «Йде святий Миколай», яку підготувала Анжела Гроголь. На свято завітали не тільки ангели, але й вовчик, ведмедик, лисичка, зайчик, зірочки та інші казкові герої. Вони допомогли дітям написати листа до Святого Миколая. Чудовим доповненням до театралізованого дійства стали пісні, танці та декламування віршів дітками ДНЗ. Незабаром у залі з’явився і сам чудотворець, який, переконавшись, що у дитсадку лише слухняні діти, вручив свої подарунки, які привіз разом із ангелами у візочку.

Завершальним етапом роботи методоб’єднання стало обговорення переглянутих занять. З доповіддю «Джерела духовного виховання дітей дошкільного віку» виступила керівник методоб’єднання вихователів і музкерівників Алла Климчук. Підбила підсумки роботи методоб’єднання методист міського відділу освіти Тетяна Слободян.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 349 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]