Неділя

21.04.2019

21:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І з «Артека» повернувся переможцем!
Працюючи в газеті, завжди цікаво відслідковувати долі героїв своїх публікацій. І подвійно приємно чути про нові успіхи і досягнення молоді. Так, навесні «Замкова гора» писала про перемогу у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини» юного острожанина Максима Борінова. І ось приємна звістка: хлопчик виграв і заключний, всеукраїнський етап конкурсу у своїй номінації.

Нагадаємо, що за перемогу у номінації «Музичне виконання» в області Максим був нагороджений путівкою в «Артек». Саме там і відбувся заключний етап – фінал конкурсу. У ньому брали участь 800 юних талантів у 8 номінаціях.

– Я виконував етюд-імпровізацію композитора Стецюна. З цим же твором і виграв обласний етап, – розповідає Максим. – Готуючись до фіналу, репетирував і консультувався зі своєю вчителькою – Людмилою Олексіївною Деркач телефоном. Сам конкурс був наприкінці заїзду і я до останнього не знав, що виграю і отримаю диплом за І місце. Спочатку була репетиція церемонії нагородження і лише на ній самій оголосили мене переможцем в номінації «Музичне виконання». Мені вручили ноутбук, Диплом за підписом віце-прем’єр-міністра України, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

Звичайно, хлопчик одразу після цього зателефонував батькам, щоб поділитися радістю. Ще б пак! Перемогти серед сотні конкурентів, по суті без підтримки поруч близьких – це заслуговує вдячності батькам за виховання сина і гордості за успіх юного острожанина. До речі, перемогу у цьому конкурсі в «Артеку» вже здобувала старша сестра переможця – Настя Борінова. Тоді вона була нагороджена домашнім кінотеатром. А Максим в «Артеку» побував вже вдруге. За це він вдячний начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ірині Волянюк.

У таборі, за словами Максима, дуже насичене і цікаве життя, яке він поєднував із навчанням. Запам’ятались сходження на гору Аю-Даг, перший вечір знайомств і ще багато цікавих табірних заходів...

Отже, після успішного закінчення навчального року і такої солідної перемоги тепер у хлопчика попереду пора відпочинку. Де проведе літо, він поки що не знає, але точно впевнений, що і надалі братиме участь в конкурсах. А це означає, що на сторінках «Замкової гори» ще не раз з’явиться ім’я Максима Борінова.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]