П'ятниця

19.04.2019

09:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І з погодою вдалося «домовитись»…

Цьогоріч на диво яскраво у зоряному небі сяє Оріон. Він над горизонтом у наших широтах так високо ще ніколи не піднімався. На жаль, команда Острозької СШ № 3, маючи назву цього сузір’я, не змогла теж так високо піднятись у недавньому турнірі з міні-футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Це були змагання між командами міських закладів освіти: «Фараони» (Острозька ЗОШ № 1), «Козаки» (Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», учні 2000-2001 років народження), «Сагайдачний» (Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», школярі 2002-2003 р. н.) та вже згаданий «Оріон». 

Матчі, які обслуговували судді Анатолій Озимковський та Богдан Коваль, проходили цікаво, змістовно, з великою кількістю голів і гострих моментів, непоступливою боротьбою, азартом, духом чесної боротьби і справжньої дружби. Сприяли цьому і гарна жовтнева погода, і симпатичний майданчик для міні-футболу з синтетичним покриттям Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Ось результати матчів: «Сагайдачний» – «Козаки» – 2:0; «Фараони» – «Оріон» – 4:0; «Козаки» – «Оріон» – 4:0; «Фараони» – «Сагайдачний» – 4:1; «Фараони» – «Козаки» – 9:0; «Оріон» – «Сагайдачний» – 2:7.

Турнір, який проходив по коловій системі, завершився. Визначено кращих гравців, переможців. Кращою командою стали «Фараони». На наступних призових місцях – дві команди гімназії. Усім призерам вручено грамоти, медалі, тренерам-вчителям команд – диски із відеозаписом уроків здоров’я від олімпійських чемпіонів, а кращим гравцям – також грамоти та пам’ятні дарунки.

Отож, турнір, який організував міський відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, ще раз довів, що талантів серед острозьких школярів вистачає, і діти залюбки беруть участь у таких змаганнях. Підтвердженням цього може бути навіть участь… дівчини, Софії Чернишової, в складі гімназійної команди. Гола вона не забила, але продемонструвала гарну гру, за що була удостоєна спеціальної відзнаки. Як сказала Ірина Волянюк, приємно, що підтримували своїх дітей і вболівальники-батьки. Єдине – хотілося, щоб їх було трохи більше.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 236 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]