П'ятниця

24.05.2019

16:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І змагалися, і спілкувалися, і відпочивали…
Триває спартакіада серед держслужбовців Рівненської області. 4 липня відбулися змагання із боулінгу. Наше місто представляли працівники виконкому Острозької міської ради. Хоч вони і не зайняли призових місць, але команді нашого міста були зараховані додаткові бали в загальний залік.  

За умовами проведення змагань з боулінгу команда міста чи району мала бути представлена двома парами жінок і чоловіків. Вони змагалися окремо і, відповідно, їм нараховувались бали за підсумками змагань. Ареною боротьби став відпочинковий комплекс «Хутір» у селі Омеляна. Учасник змагань, головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Олександр Юрчук розповів, що разом із ним чоловічу команду нашого міста представляв Сергій Базилюк-Котович. У боротьбі за вихід до півфіналу вони здолали команду Радивилівського району, але в наступному етапі поступилася гощанцям і завершили свій виступ.

Команда жінок, за яку виступали Оксана Веруцька та Тетяна Дякова, просунулася далі. Острожанки перемогли колег із Дубровицького, Здобунівського і Дубнівського районів, але за вихід у фінал поступилися команді Ра­дивилівського району. У підсумку розділили 5-8 місця з іншими командами, які зазнали поразки на цьому етапі. Але за кожну перемогу і навіть участь командам нараховувались додаткові бали. Тож острожани здобули додаткові бали у загальний рейтинг, а також добре відпочили, граючи в боулінг та спілкуючись із колегами-суперниками з інших міст та районів області.

Віктор ХЛУС

№ 29 від 20 липня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 227 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]