Неділя

21.04.2019

21:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І знову «Диво світу»
Цьогорічний уже третій фестиваль авторської різдвяної пісні »Диво світ», започаткований нашим талановитим земляком Миколою Соколюком, відбудеться 20 січня в місті Славута сусідньої Хмельниччини.

Приємно, що перший стартовий фестиваль сповнений Духом святим Божого Сина, благословив наш древній мудрочолий Острог у районному Будинку культури. Вже другий пройшов минулоріч у Нетішинському палаці культури «Енергетик». Відрадно, що в цьому фестивалі беруть активну участь острожани, зокрема добре знаний в Україні церковний хор «Благовість» Національного університету «Острозька академія» (керівник Юлія Полонська), долучаються інші співочі колективи міста і району, отримуючи досить схвальну оцінку фестивального журі за майстерне виконання духовних піснеспівів та поезій.

Віриться, що і нинішній фестиваль «Диво світу», що пройде 20 січня в Палаці культури м. Славута о 14 годині, порадує всіх, а найголовніше те, що передасть молодому поколінню шановані українським народом духовні традиції і звичаї. Оцінюватиме виступи учасників мистецького дійства високодостойне журі. Зокрема добре відома музикознавець зі Львова Марта Лозинська, поет і художник також зі Львова, наш земляк Леонід Коврига та інші.

До речі, фестиваль уже має свій інтернет-сайт і вже з наступного року набуде статусу регіонального. Отже, запрошуємо всіх на пісенно-поетичне дійство під незгасною Різдвяною зорею у Славуті.

Олесь УНДІР, член журі фестивалю «Диво світу»
Просмотров: 352 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]