Субота

20.04.2019

23:29

І знову програли – 1:3
Минулої неділі розпочалося 2 коло чемпіонату Острозького району з футболу. ФК «Острог» грав зі своїми кривдниками по цьогорічному розіграшу кубку – верхівським «Оріоном». Виступаючи без кількох провідних гравців, наша команда, на жаль, знову поступилася, причому, з тим самим рахунком, що і в кубку. Вболівальники нашої команди сподівались на реванш, але не вийшло…

Арбітр матчу Богдан Коваль розповів, що у першому таймі острожани відчайдушно йшли вперед. На жаль, було дуже помітно, що немає зіграності команди, захисники господарів вміло руйнували всі їх атаки. Їм вдалося зберегти свої ворота недоторканими у першому таймі. Більше того, верхівчани, маючи три можливості у першій половині гри відзначитись, двічі ними скористались і на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Оріона».

У другому таймі новачок команди Олександр Труш зумів відіграти один м’яч і команда кинулась рятувати ситуацію, аби звести матч бодай внічию. Та одна із атак господарів, як холодний душ, закінчилась взяттям воріт ФК «Острог». Як з’ясувалось після фінального свистка, тим голом було поставлено крапку у матчі – 3:1 переміг верхівський «Оріон».

– У Верхів ми їхали в ослабленому і оновленому складі, – розповів після повернення в Острог тренер команди ФК «Острог» Микола Плісецький. – Найбільша наша проблема – склад команди на кожен матч. Цього року ми на жоден з них не зуміли виставити одних і тих же гравців. З різних причин у Верхів не поїхало більше половини команди. Відчутні втрати були у кожній ланці – ворота захищав польовий гравець атакуючого профілю Олег Максимчук. На мою думку, він зіграв відмінно, і його вини у пропущених м’ячах немає. Але він дуже був потрібний на вістрі атаки, де не було також іншого провідного гравця Андрія Кравчука. Не грали брати Філінюки, Павло Лукашевич, Віталій Васильчук, Олександр Юрчук. Запрошені у команду ФК «Острог» нові гравці справляють непогане враження. Але футбол, як відомо, командна гра і потрібна зіграність, а її в цьому матчі як раз і не було.

Лідер чемпіонату ФК «Грем’яче» в гостях познущався над командою «Горинь» Нетішин – 10:1, Мощаницька «Звиса» вдома перемогла ФК «Хорів» – 4:1. Матч між «Міражем» з Курган і ФК «Вельбівне» перенесено на пізнішу дату. Після цього туру турнірна таблиця не змінилася жодним чином. Лише лідери (ФК «Грем’яче» та «Звиса») ще більше відірвалися від острожан, які і далі перебувають на 4 місці із 12 очками. Завтра острожани гратимуть у Нетішині. Сподіватимемось, що команда збереться у бойовому складі і зуміє порадувати нас хорошою грою і результатом. 25 серпня вельбівненська команда, у рамках чемпіонату області з футболу в ІІ лізі приймала команду «Факел» із Оржева. Господарі впевнено перемогли 4:0 і посідають 2 місце, поступаючись ФК «Малинськ» 6 очками і маючи однакову кількість очків із командою «Случ» Березне – 23.