Неділя

19.05.2019

23:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І знову «Прометей» на Олімпі

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та в рамках проведення Олімпійського тижня у четвер, 10 вересня, в Острозькій ЗОШ № 1 було проведено спортивний брейн-ринг «Що? Де? Коли?». У ньому взяло участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Цього року також приєдналися до участі в змаганнях вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, дебют яких можна назвати більш, ніж вдалим.

На початку турніру з Днем фізичної культури та спорту усіх присутніх привітали та побажали успіхів у змаганнях заступник Острозького міського голови Анатолій Лисий та головний спеціаліст відділу освіти виконкому Острозької міської ради Олексій Опольський. Працівникам навчальних закладів та кращим спортсменам міста вони вручили грамоти за активну участь в спортивно-масових заходах, високі досягнення й особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту.

Команди учасників складались з учнів 10-11 класів. Змагання проводилось у три раунди. Кожен раунд налічував 10 запитань, які мали свій рівень складності. Цікавинкою змагань стали фото- та відеопитання. Проводила турнір головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Марія Турянська.

Оцінювало конкурсантів поважне журі у складі Анатолія Лисого, Олексія Опольського, начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ірини Волянюк, методиста міського відділу освіти Тетяни Слободян. Гра була цікавою. Учасники досить швидко відповідали на питання. Упродовж змагань лідери змінювалися. За підсумками усіх трьох раундів призові друге та третє місця посіли команди Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Ультрас» та «Червоні ягуари». До речі, «Червоні ягуари» стали найоригінальнішими за назвою команди. А перемогла в турнірі «Що? Де? Коли?» команда Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№ 1 «Прометей». Переможців та призерів змагань нагородили грамотами Острозького міського голови та медалями відповідних рівнів, а команді «Прометей» вручили кубок.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 211 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]