Четвер

18.04.2019

20:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І знову сіли за шахівниці…

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Острозі було проведено відкритий районний шаховий турнір серед аматорів. Серед учасників були як поважні ветерани, неодноразові переможці та призери різноманітних змагань, так і зовсім юні початківці.

Шахістів не злякала прохолодна погода (чого побоялись учасники волейбольного турніру) і вони поєдинки проводили на тенісних кортах Національного університету «Острозька академія». Про безкомпромісність боротьби свідчить той факт, що лише дві зустрічі завершились поділом очок (нічиєю), а для визначення переможця довелось провести додаткову гру, так званий «Золотий матч».

У результаті переможцем став острожанин Валентин Шаранський, друге місце посів Валерій Бриль з Оженина, третє – Анатолій Гаврилюк з Хорова (на фото). Всі вони відзначені грамотами та медалями з шаховою символікою, а переможець ще й отримав кубок, який йому вручив начальник відділу виховання молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Острозької РДА Дмитро Білюк. Відзначено було нагородою – «За волю до перемоги» – й наймолодшого учасника змагань, острозького школяра  Максима Крушинського й найстарішого – Станіслава Рудюка.

Турнір пройшов цікаво, й – трохи весело, у теплій обстановці, завдяки якраз опіці районного управління освіти, молоді та спорту Острозької РДА й особисто Дмитра Білюка. Ці поєдинки – непогана репетиція перед наступними баталіями, насамперед, традиційного турніру пам’яті Й. Г. Аршинова.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 226 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]