Понеділок

22.04.2019

03:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

… І звернення щодо ЄС та казначейства
У п’ятницю, 25 жовтня, відбулась сорок друга сесія Острозької міської ради. Як і на попередніх засіданнях, рішення приймались одноголосно, в тому числі і щодо звернень до органів державної влади вищого рівня стосовно держказначейства та асоціації з Євросоюзом.  

Традиційно, на початку роботи сесії, головуючий – Острозький міський голова – привітав із Днем народження депутатів Зою Систалюк та Василя Миронюка, які святкували їх в період після минулої сесії. При розгляді плану роботи сесії було внесено два додаткові питання. Голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Корнійчук запропонував включити розгляд проекту звернення депутатів Острозької міської ради щодо підписання угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Депутат Василь Миронюк (ВО «Батьківщина») вніс пропозицію про розгляд проекту звернення депутатів Острозької міської ради щодо вирішення питань затримки проходження бюджетних коштів по казначейських рахунках. Заперечень щодо цих пропозицій не надходило, тому питання були включені до порядку денного.

При розгляді питання про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік виступила начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун, яка говорила про звернення управління праці та соціального захисту населення, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконкому Острозької міськради, які просять провести перерозподіл асигнувань в межах головного розпорядника коштів. Також пропонувалося збільшити видатки на виконання заходів Програми благоустрою міста на 2011-2015 роки. По спеціальному фонду бюджету пропонувалося відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 вересня 2013 р.

№ 505 «Про внесення змін до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуги з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування збільшити доходи та видатки місцевого бюджету на 95,4 тис. грн. По бюджету розвитку спеціального фонду місцевого бюджету пропонувалося за рахунок зменшення обсягу нерозподіленого резерву на суму 13,9 тис. грн. збільшити видатки на придбання предметів довгострокового користування у заклади освіти на відповідну суму та інші зміни бюджету міста.

Після виступу голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики Олександра Корнійчука (ВО «Батьківщина»), запитань, відповідей, доповнень депутатів зміни до міського бюджету на 2013 рік були прийняті одноголосно. Аналогічно приймались рішення при розгляді заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок; внесення доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2012 року № 356 про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2013 рік (друкується нижче); про міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки; звернень стосовно асоціації України і ЄС (буде надруковане в наступному номері газети) та роботи казначейства (подається нижче).

У заключній частині роботи сесії – «Різному» – міський голова Олександр Шикер розповів про свою участь в координаційній нараді, яку проводив Мінрегіонбуд у Києві. За його словами, на сьогодні лише Острог і Нікополь – два міста з 30-кілометрових зон АЕС – яким не проплачені видатки відповідно до законодавства. Секретар міської ради Микола Добровольський зачитав ряд відповідей та листів, адресованих сесії міської ради. Зокрема, відповідь на звернення до Верховної Ради стосовно прийняття Закону України «Про імпічмент Президента України»; подання Острозької міжрайонної прокуратури «Про скасування рішення Острозької міської ради № 507 від 30 серпня 2013 року «Про перейменування вулиць міста Острога» (питання буде розглядатись на наступній сесії).

Депутат Володимир Степанюк (ВО «Батьківщина») говорив про очистку водовідвідної канави в районі вулиць Сінна та Козацька, про стихійну вулицю, яка утворилась через територію колишньої меблевої фабрики і сполучає вулиці Мануїльського та Козацьку, висвітлення в газеті проблеми ремонту вулиці Татарської, а також вивезення сміття з того району. Щодо останнього питання, то міський голова зауважив, що проблема ця пов’язана з не пропущеними держказначейством платежами ОКП «Водоканал» за пальне. За словами Олександра Федоровича, можна було б вдатися до відчайдушного кроку, який зробила міська рада Калуша. Але це не вихід із ситуації, бо це ще більше може озлобити людей, яким необхідна допомога органу місцевого самоврядування.

Депутат Борис Гловацький («Сильна Україна») від імені мешканців під’їзду по Незалежності, 1, подякував керівнику ОКП «Водоканал» Івану Войтову за надану допомогу в ремонті під’їзду, а також від мешканців вулиць Короткої та Степової за ремонт водогону. На цьому сесія міської ради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
№44 від 2 листопада 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 302 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]