Вівторок

23.04.2019

04:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли у міськвиконком за ІІ півріччя 2011 року
Керуючись Законами України "Про звернення громадян”, виконуючи Указ Президента України від 07.02.2088 року №109/2008, власні рішення з питань забезпечення реалізації громадянами м. Острога конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування за належну організацію роботи із зверненнями і результативність їх виконання, у виконавчому комітеті Острозької міської ради проводились відповідні заходи впродовж другого півріччя 2011 року.

На розширеному засіданні міськвиконкому 19 липня 2011 року за участю начальників відділів, управлінь, міськвиконкому, директорів комунальних служб міста, проаналізовано роботу посадових та службових осіб всіх структурних підрозділів міськвиконкому із зверненнями громадян за І півріччя 2011 року. Питання було обговорено, поставлені конкретні завдання перед посадовими особами міськвиконкому на друге півріччя 2011 року.

На черговому засіданні міськвиконкому 18 жовтня 2011 року, проаналізовано інформацію "Про стан виконання документів органів влади вищого рівня і власних рішень з питань роботи із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2011 року”, а 15 листопада 2011 року заслухано звіт начальника відділу освіти Кухарук Л.В. щодо роботи із зверненнями громадян у відділі освіти виконкому Острозької міської ради та навчальних закладах міста, з метою дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян” за участю керівників закладів освіти. Прийнято рішення №240.

Рішенням №277, яке було прийняте 20 грудня 2011 року на засіданні міськвиконкому, затверджено графіки особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, керуючим справами виконкому, а відповідно до рішення міськвиконкому №278, затверджено графік виїзних прийомів громадян Острозьким міським головою в трудові колективи міста у першому півріччі 2012 року. Рішенням №279 затверджено графік прийому громадян начальниками управлінь та відділів Острозького міськвиконкому, державним реєстратором міськвиконкому, керівниками комунальних служб міста. Всі ці матеріали були розміщені на веб-сторінці міської ради.

Щотижнево на апаратних нарадах при міському голові, протягом звітного періоду аналізувалася робота посадових та службових осіб із зверненнями громадян, виконання ними запитів жителів міста, дотримання термінів їх виконання та якісного розгляду.

Посадовими особами загального відділу щомісячно проводився випереджувальний моніторинг роботи із зверненнями громадян. Постійно працювала Громадська приймальня виконкому Острозької міської ради. За звітний період посадовими особами відділу з юридичної роботи та загального відділу міськвиконкому було прийнято 1170 громадян. Ними надано різного роду юридичних консультацій та інформацій з питань вирішення запитів та звернень жителів міста.

З метою інформованості населення м. Острога у приміщенні міської ради, на першому поверсі, розміщені інформаційні стенди, в тому числі, із картками послуг (для індивідуального користування громадян), які постійно поновлюються та поповнюються.

У міськвиконкомі, його самостійних відділах, управліннях, структурних підрозділах проводились прийоми громадян, згідно затверджених графіків. За звітний період міським головою проведено 21 прийом громадян, з них: 4 у вихідні дні (суботу), 4 виїзні прийоми до жителів міста за місцем їх роботи: 01.08.2011 р. – до працівників трудового колективу ТзОВ "Острозький завод мінеральної води", 12.09.2011 р. – до працівників трудового колективу "Комунальний заклад Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської обласної ради”, 03.10.2011 року – до працівників трудового колективу навчального закладу Острозької дитячої музичної школи, 07.11.2011 року – до працівників трудового колективу лікувального закладу КП "Острозька протитуберкульозна лікарня”, 12.12.2011 року – до працівників трудового колективу навчального закладу Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів, №1. Попередньо у всіх трудових колективах встановлювалися ”скриньки довіри”, розміщувались оголошення в міській газеті "Замкова гора”.

Щомісячно проводились засідання комісії з питань розгляду звернень громадян при виконкомі Острозької міської ради за участю членів комісії, міського голови та окремих жителів міста. За звітний період їх відбулось п’ять: 11.07.2011 р., 10.08.2011 р., 21.09.2011 р., 14.10.2011 р., 32.11.2011 р., де обговорювались проблемні питання заявників, аналізувалась робота окремих посадових осіб міськвиконкому та документи органів влади вищого рівня, ознайомлювались з рядом питань що стосувались роботи із зверненнями громадян у виконкомі Острозької міської ради за ІІ півріччя 2011 року.

Протягом ІІ півріччя 2011 року в Острозькому міськвиконкомі проведено два "дні контролю” при заступниках міського голови та керуючому справами виконкому: 12.07.2011 р., 28.10.2011 р., на яких розглядалися проблемні звернення громадян, за участю заявників.

За результатами моніторингу за звітне півріччя 2011 року до виконкому Острозької міської ради надійшло 584 звернення, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 47 менше. Письмово звернулося 514 громадян. Заявниками було порушено 514 питань. На прийомі у міського голови і його заступників побувало 70 осіб. Із всієї кількості звернень 584 (100,0%) – це заяви-клопотання.

Розглянуто і вирішено позитивно у звітному періоді 432 звернення, що становить (74,0 %) від всіх звернень. 97 (16,6%) заявникам на їх запити надано конкретні роз’яснення та необхідну інформацію, 55 (8,5%) заявникам відмовлено у задоволенні їх клопотань, запитів, скарг, згідно чинного законодавствам їм було надано інформаційно-роз’яснювальні відповіді.

Найбільша кількість звернень, що надійшли від заявників стосується питань аграрної політики і земельних відносин – 319, що становить (54,2%) від всіх звернень. 277 –цих заяв-клопотань вирішено позитивно, 42 особам – роз’яснено.

Значна кількість звернень надійшла з питань будівництва – 82 (14,0%), 87% їх задоволено, 13% – роз’яснено.

Частина звернень мешканців міста стосувалась соціальних питань. У міськвиконком їх надійшло 21, що становить 3,6% від всіх звернень. Громадяни зверталися до міської влади з проханнями надати матеріальну допомогу на лікування, придбання палива, газифікацію житлових будинків та інші. 97% таких звернень задоволено, 3% заявників відмовлено з об’єктивних причин.

На засіданні комісії з питань захисту населення міськвиконкому колегіально, за участю міського голови, заступника міського голови з гуманітарних питань та членів комісії розглядалися заяви мешканців міста Острога. За звітний період звернулось 95 заявників, серед них: учасники Великої Вітчизняної війни, діти війни, ветерани праці, інваліди, одинокі громадяни. Їм була надана матеріальна допомога на суму 15 тис. 600 гривень. Згідно заяв мешканців м. Острога надавалися також інші соціальні послуги, в тому числі, гуманітарна допомога для 172 громадян на суму 2052 грн.00 коп., допомога медикаментами для 196 осіб на загальну суму 17 тис. 413 гривень. Згідно поданих письмових заяв в територіальному центрі по обслуговуванню одиноких, пристарілих та інвалідів міста, протягом року була надана різноманітна безкоштовна допомога для 749 жителів, в тому числі 940 медичних послуг.

Звертались острожани і з питань комунального господарства, екології та природних ресурсів, житлової політики та інших питань.

На квартирній черзі при міськвиконкомі перебуває 407 сімей. В серпні 2011 року був виданий ордер на вселення в комунальну квартиру сім’ї острожан.

Міськвиконкомом вирішувались питання громадян стосовно відкриття торговельних закладів: магазинів, відділів.

За ІІ півріччя 2011 року до виконкому зверталося 55 осіб пільгової категорії населення, серед них: діти війни – 9, ветерани праці –13; інваліди І групи – 3; інваліди ІІ групи –19; інваліди ІІІ групи –10; багатодітні сім’ї – 1. Всі звернення вирішувалися у визначені терміни. Заявникам були надані конкретні відповіді. Цим категоріям населення приділялась особлива увага з боку міського голови та посадових осіб міськвиконкому. До міськвиконкому надійшло 21 колективне звернення.

Слід відмітити, що за звітне півріччя 2011 року до органів влади вищого рівня звернулось 11 острожан. Всі звернення для вирішення надійшли у виконком Острозької міської ради. Вони були розглянуті, взяті на облік та контроль міським головою. Надані конкретні відповіді заявникам та органам влади вищого рівня у відповідний термін згідно Закону України "Про звернення громадян”. Не допускалась тяганина та не порушувались строки їх розгляду з боку посадових осіб.

Порівнюючи статистичні дані з відповідним періодом 2010 року, кількість звернень через органи влади вищого рівня зменшилась в 2011 році на 9 звернень.

У міськвиконкомі запроваджено «прямий» телефонний зв’язок з населенням міста Острога. На нього надійшло 46 звернень, з них 27 вирішено позитивно, на 19 – подано інформаційно-роз’яснювальні консультації. Графіки його проведення щомісячно оприлюднювалися у міській газеті "Замкова гора”.

Регулярно працювала у міськвиконкомі постійно діюча цілодобова "гаряча” телефонна лінія для вирішення невідкладних питань, що виникають у населення міста в поза робочий та нічний час. Всі звернення аналізувалися та відправлялися до виконання відповідним працівникам.

16 грудня 2011 року в районному Будинку культури відбувся звіт Острозького міського голови перед громадою міста про виконання своїх повноважень за перший рік перебування на обраній посаді. Висвітлювалась проведена робота міського голови та міськвиконкому, в тому числі і робота із зверненнями громадян за відповідний період.

Стан організації роботи із зверненнями громадян постійно перебуває на особистому контролі міського голови та посадових і службових осіб міськвиконкому та його структурних підрозділів.

Тамара КАНЦЕДАЛ, керуючий справами виконкому Острозької міськради
Просмотров: 342 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]