Понеділок

20.05.2019

05:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Інформували платників про новації
Четвертого жовтня 2012 року в Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ відбувся семінар, присвячений останнім змінам в оподаткуванні.

Відкрила семінар начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Руслана Мичка, яка нагадала платникам про те, що з квітня 2012 року при Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників податків, який приносить свої позитивні зміни. Тепер платникам не потрібно стояти у довгих чергах, вони просто можуть звернутись до консультанта-модератора, який направить до залу і до вікна, в яке потрібно звернутися. Функціонує Центр сертифікації електронних ключів, який працює за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8. Актуальним питанням в цей час є обов’язкове заповнення кодів сплати розрахункового документа під час сплати платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.

Директор ПОГ «Інформ-центр» Валентина Михалишина ознайомила присутніх із змінами, внесеними до Податкового кодексу України, щодо оподаткування податком на прибуток, податком на додану вартість, ПДФО та спрощеною системою оподаткування. Податковий кодекс діє фактично півтора року, але його положення постійно зазнають змін і доповнень. Нещодавно ухвалено низку законів, зокрема закони №5083, №5091 та №5180, якими внесено суттєві зміни до Кодексу, на яких конкретно зупинилась Валентина Петрівна. З новинами пенсійного законодавства ознайомила членів семінару заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Тетяна Аліківна Опанасюк. Під час семінару було дано відповіді на запитання які виникали у платників податків.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Острозьке відділення Здолбунівської ОДПІ
Просмотров: 358 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]