Понеділок

22.04.2019

03:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Історія без чорних дір, білих плям та…
Нову, альтернативну історію незалежності України представили письменники та видавці брати Капранови в Острозі. Це історія, як вони самі зазначають, «без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок». Презентація відбулась 11 листопада в Острозькій академії. Разом з видавцями представляти книгу приїхав один з її ілюстраторів, фронтмен гурту «OT VINTA» Юрко Журавель.  

Видавці разом з Юрком Журавлем співали пісні під власний акомпанемент, розповідали як ефективно читати книгу, пояснювали, чому саме так вони вирішили її скомпонувати. Одна доба – один розворот: за таким принципом побудована книга, тож тепер ніхто не переплутає часи правління видатних князів, скіфів з сарматами або гайдамаків з козаками. Старт «Мальованій історії Незалежності України» дали перший Президент незалежної України Леонід Кравчук та автор Акту про незалежність України Левко Лук’яненко. Це відбулося ще 5 вересня у київській книгарні «Є». Під час Форуму видавців у Львові цікавість до книги була настільки великою, що читачі розкупили понад 3000 її примірників.

«Мальована історія Незалежності України» – це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (йому належать портрети видатних особистостей, які вплинули на хід історії України), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів). Окрім опису історичних подій, книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.

Після зустрічі автори з задоволенням роздавали автографи та фотографувались на згадку з читачами.

Людмила ПАНАСЮК
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 335 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]