Вівторок

23.04.2019

09:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Історія – у віках! Звитяга – у чоловіках!

У середу, 3 грудня, в НВК «Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» відбувся музично-поетичний відеожурнал «Історія – у віках! Звитяга – у чоловіках!», приурочений Дню Збройних Сил України. Захід підготували учні 5-Б класу на чолі з класним керівником, учителем суспільних предметів Ларисою Конончук. Метою такого відеожурналу було – ознайомити учнів із славними традиціями українського війська, що бере початок ще з часів Київської Русі й Запорізької Січі, з героїчними сторінками України періоду ХХ століття і нашого часу та у дружньому колі по-особливому відзначити День Збройних Сил України. 

Захід розпочався зі звучання «Козацького маршу», упродовж – лунали українські народні  пісні «Ой у лузі червона калина», «Пливе кача». П’ятикласники, гарно одягнені в українські вишиванки, декламували патріотичні вірші, говорили про мужність, волелюбність і незламність нашого народу. Особливу увагу акцентували на ролі Збройних Сил України в подіях сьогодення, славили героїв минулих й теперішніх часів.

Під час заходу для присутніх була представлена електронна презентація «З давніх-давен до наших часів», де кожен міг дізнатись чимало цікавого про визначні події й постаті нашої історії.

Після виступу учнів класний керівник Лариса Борисівна привітала чоловіків з прийдешнім святом, а також висловила щиру подяку усім, і особливо тим чоловікам, які допомагали у проведенні заходу. За її словами, музично-поетичний відеожурнал став однією зі сторінок благодійної акції «Привітай воїна», яку організували, щоб привітати острозьких бійців на сході України з Днем Збройних Сил.

Як розповіла заступник директора з виховної роботи Тетяна Абрамович, ідея такої акції належить педагогам закладу, однак виникла вона і почала діяти саме з ініціативи учнів.

– Акція тривала протягом минулого тижня. Ми зібрали 6 посилок та «Новою поштою» надіслали їх нашим бійцям до міст Костянтинівка (Донецька обл.) та Волноваха. У посилках учні передавали переважно солодощі, окремі батьки принесли консервацію, мед, згущене молоко, варення, теплі в’язані речі. Діти, якщо брали шоколадку, то обов’язково загортали її у малюнок з привітаннями, а наша учениця навіть написала кілька авторських віршованих рядків, – розповіла Тетяна Абрамович, відзначивши також активну участь 2, 5, 11 класів.

Усі посилки надійдуть до своїх адресатів напередодні свята, 4 або 5 грудня. Таким ось чином, не традиційними козацькими забавами, бо нині це не доречно, а щирими патріотичними словами, історичним відеоекскурсом, солодкими і не тільки сюрпризами, учні вшанували та привітали наших острозьких героїв й усіх чоловіків з Днем Збройних Сил України.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 228 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]