Четвер

18.04.2019

20:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Із дискусіями та відкладеними питаннями
У четвер, 27 червня, в залі засідань Острозької міської ради відбулась тридцять восьма сесія Острозької міської ради. На відміну від попередніх сесій, на цій було багато дискусій з основних питань порядку денного, а три з них були відправленні на доопрацювання.  

Привітавши депутатів – іменинників, які святкували свої дні народження після попередньої сесії (Олена Грищук, Олександр Олішевський) – головуючий на сесії Олександр Шикер щиро подякував депутатам-підприємцям, які відгукнулися на прохання про фінансову підтримку святкування Дня міста.

У період з 24 до 26 червня відбулось засідання постійних депутатських комісій, де обговорювалися всі питання порядку денного. Однак, при його затвердженні було запропоновано виключити з порядку денного два питання – «Про передачу на баланс Острозького КП «Теплоенергія» дереводробарки RM-800 (запропонував депутат Володимир Мацун, ВО «Батьківщина») і «Про відміну рішення Острозької міської ради від 17. 02. 1998 року № 244 «Про перейменування вулиць м. Острога» (Юрій Олексійчук, ВО «Свобода»). Однак друге питання, за пропозицією депутатів, таки обговорювалось. Тож розглядаючи переважну більшість питань порядку денного (був надрукований у № 24 від 8 червня), депутати після виступів доповідачів, співдоповідачів, обговорення питань, уточнень, у переважній більшості одностайно ухвалювали відповідні рішення. Хоча були питання, по яких депутати утримувались при прийнятті рішень, дискутували. Це трапилось, зокрема, при розгляді питання «Про затвердження результатів інвентаризації пам’ятників та пам’ятних знаків комунальної власності міста». Розгорілася дискусія на чиєму балансі вони мають перебувати – відділу культури чи ОКП «Водоканал». Виступаючі – депутати Борис Гловацький («Сильна Україна»), Лариса Бащук (Партія регіонів), Зоя Систалюк, Григорій Аршинов, Олександр Корнійчук (ВО «Батьківщина»), начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик, перший заступник міського голови Віталій Ундір, директор ОКП «Водоканал» Іван Войтов висловлювали різні пропозиції. У підсумку це питання було відправлене на довивчення.

При розгляді питання «Про відміну рішення Острозької міської ради від 17. 02. 1998 року № 244 «Про перейменування вулиць м. Острога» свої пропозиції вносив міський голова Олександр Шикер, який зазначив, що виникла проблема у зв’язку із тим, що не було виконано рішення міської ради і не передано у БТІ інформацію про перейменування вулиці Будьонного на «Просвіти». І це призвело до того, що вся документація щодо приміщень на цій вулиці видавалась із зазначенням старої назви. Свої пропозиції щодо цього питання подавали: перший заступник міського голови Віталій Ундір, депутати Юрій Олексійчук, Ольга Шевчук (ВО «Свобода»), Олександр Корнійчук, Надія Пацурковська, Ігор Кузьменко, Григорій Аршинов (всі ВО «Батьківщина») Сергій Іщук («Сильна Україна»). У підсумку було прийнято рішення про відправлення питання на довивчення і утворено депутатську комісію з перейменування вулиць, куди, крім представників депутатських фракцій, включено працівників міськвиконкому (юриста, архітектора) та заповідника.

При розгляді питання «Про внесення змін в рішення Острозької міської ради від 29 березня 2013 року «Про затвердження заходів на 2013 рік до міської Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2009-2014 роки» виступили депутати Борис Гловацький («Сильна Україна»), Володимир Мацун, Ігор Кузьменко, Григорій Аршинов (ВО «Батьківщина»), Лариса Бащук, доповнювали міський голова Олександр Шикер, секретар міської ради Микола Добровольський, директор ОКП «Водоканал» Іван Войтов. Зі змінами та доповненнями, зокрема, про притягнення до відповідальності працівників міськвиконкому, в цілому рішення було прийнято більшістю голосів.

У «Різному» депутат Ігор Кузьменко озвучив запит про створення комісії щодо можливості ремонту будинку по вулиці Павлюка, 7. Секретар міської ради Микола Добровольський зачитав відповідь заступника міського голови та директора ОКП «Водоканал» на запитання депутата Сергія Іщука щодо вентиляції у ДНЗ №1 «Ромашка» та на критичне зауваження депутатів щодо очищення дерев від небезпечних гілок неподалік Острозької ЗОШ №1. Також було прийнято рішення про надання гарантії депутатів про повернення міською радою 532 тисяч гривень колишньому власнику готелю «Горинь» у нашому місті. В обговоренні цього питання виступив міський голова Олександр Шикер та депутат Олександр Корнійчук.

Іван ГЛУШМАН
№27 від 6 липня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 347 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]