Четвер

18.04.2019

19:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Із Грем’ячого їхали... чотири години
Нещодавно до Острога на екскурсію приїхали учні 7-8 класів Грем’яцької школи. Як зізналися їхні вчителі, дорога була складною, інколи доводилось зупинятися, тож їхали манд­рівники до нашого райцентру чотири години. Не дивуйтеся і не смійтеся, адже мова йде не про село Грем’яче нашого району, а про його «тезку» – населений пункт Ківерцівського району Волинської області. Там воно розташоване якраз на межі двох областей та відоме своїм санаторієм «Пролісок». А ще тим, що педагоги місцевої школи часто мандрують з своїми вихованцями, і вже побували у Львові, Цумані, Пересопниці, Луцьку та багатьох інших місцях. Тим не менш, Острог їх вразив: своєю історією й затишністю. А ще тим, що тут так багато прекрасних квітів, особливо, троянд! Майже у кожному приватному подвір’ї.   

Наші гості оглянули Замкову гору, краєзнавчий музей, Музей книги і друкарства, пам’ятники Тарасу Шевченку, стародавній Академії, воїнам-афганцям, побували у Межиріцькому Св.-Троїцькому монастирі… Та найбільше їм до вподоби було ознайомлення з Національним університетом і… деякими магазинами міста, зокрема, «Горинню».

Щодо географічних «тезок» наших населених пунктів, то можемо зазначити, що поселення Острог є під Москвою, монастир Острог – в Чорногорії, а у Волинській області, крім вже названого, є ще села Теремне, Білашів, Завидів, Хренів, Милятин, Хорів, Плоске….

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 240 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]