Неділя

21.04.2019

17:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Із вітаннями, побажаннями, але без бюджету
У п’ятницю відбулася чергова, 48-а сесія Острозької міської ради 6 скликання. Було розглянуто чимало питань порядку денного, які стосувалися роботи міської ради, освіти, комунальної та соціальної сфери. На останній сесії року також звучали вітання та побажання, вручалися подарунки.  

У роботі колегіального органу брало участь 25 міських народних обранців. Розпочинаючи роботу головуючий – міський голова Олександр Шикер –  привітав депутата міської ради Ігоря Кузьменка з Днем народження, який той відзначав у період після минулої сесії. Також оплесками присутні привітали депутатів Сергія Іщука та Сергія Захарчука із народженням в їх сім’ях дітей. Їм було вручено подарунки – м’які іграшки.  

При розгляді першого питання – плану роботи сесії –  секретар міської ради Микола Добровольський вніс пропозицію щодо перенесення розгляду питання про міський бюджет на 2014 рік на наступні сесії у зв’язку із тим, що немає ще головного кошторису держави та області. Він також вніс пропозицію про розгляд двох додаткових питань – Про внесення доповнень до рішення міської ради від 29 листопада 2013 р. № 537 про затвердження плану діяльності  з підготовки регуляторних актів на 2014 рік (читайте нижче) та Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

Із запропонованими змінами депутати одноголосно погодились і так само затвердили після коротких обговорень: програму економічного та соціального розвитку міста Острога на 2014 рік; план роботи міськради на перше півріччя 2014 року; проект рішення про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок; звіт міського голови Олександра Шикера про роботу виконавчого комітету за звітний період з листопада 2012 року по листопад 2013 року; перелік земельних ділянок та прав на них, які відібрані для продажу на земельних аукціонах у 2014 році; міську програму «Ветеран» на 2014-2018 роки;  Програму створення та ведення містобудівного кадастру в м. Острозі на 2014-2017 роки; зміни до Статуту Острозького комунального підприємства «Теплоенергія». Також було прийнято рішення про продаж приміщень – колишнього пологового будинку, жіночої консультації та господарської будівлі по вул. Бельмаж, 2 та міського туалету по вул. Чорновола, 2б;  передано деякі приміщення (які до цього часу не були передані) навчальним закладам міста для їх оперативного управління. Було одностайно прийнято рішення і по додаткових питаннях, які вносилися на сесії. Лише при затвердженні рішення Про внесення змін до Положення Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді один із депутатів  не голосував.

Депутатських запитів не поступало. У частині «Різне» секретар міської ради Микола Добровольський представив інформацію державної казначейської служби про її роботу, яка надійшла як відповідь на звернення міської ради. Також було озвучено ухвалу Рівненського окружного адміністративного суду щодо відміни рішення міськради про вивішування прапора Євросоюзу на флагштоку біля міськради. Воно було прийняте на початку зими на позачерговій сесії міськради.

На завершення міський голова Олександр Шикер коротко підбив підсумки 2013 року. Він подякував міським народним обранцям за роботу і розуміння проблем міста. Олександр Федорович також говорив про плани на 2014 рік, закликав до співпраці, побажав присутнім всього найкращого. На цьому сесія завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
№1 від 6 січня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]