Понеділок

22.04.2019

03:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Я звідси родом
Зробити вдалі знімки туристичних куточків Рівненщини і отримати за це подарунок – така можливість з’явилася у мешканців краю, яким від 6 до 17 років. Рівненщину фотографували школярі.

Конкурс мав на меті популяризацію місцевого туристичного продукту,  патріотичне, екологічне виховання дітей та молоді, створення умов для їх творчої реалізації, пропагування змістовного дозвілля. Він відбувався в рамках ініційованого обласною владою мандрівного проекту «Волинь туристична». Фотографувати можна було як популярні, так і маловідомі, однак колоритні місця у рідному селі чи містечку. Окрім того, конкурсанти мали надіслати есе про особливості об’єкту на своїй світлині. Фотографії і тексти оцінювало журі, у якому, зокрема, працював фотохудожник Олександр Харват.

До конкурсу долучилися і учні 4 класу ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Діти виготовили буклет, в якому окрім фотографій кожен учень написав свої враження про рідне місто і за що він його любить. За свій проект вони отримали одне із перших місць, а нагород було багато. За рішенням членів журі клас отримав фотоапарат, а також для кожного учасника був солодкий приз, сертифікат на безкоштовну екскурсію туристичною Волинню і безкоштовна поїздка в дитячий розважальний центр «Леопарк» у м. Рівне. Діти, в знак подяки, заспівали пісню. А на завершення свята всі могли насолодитися ляльковою виставою.

Оксана РУДА, класовод початкових класів ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»
Просмотров: 313 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]