Субота

20.04.2019

08:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як часто ви буваєте в музеях?
Микола ЧИЧИЛІНСЬКИЙ, студент:

– В музеях бувати люблю, але, на жаль, не маю досить вільного часу, щоб відвідати всі місця, які хочеться. Особливо мені цікаві експозиції фото та зброї. Подобається нумізматична виставка у одному з наших острозьких музеїв. Цікаві речі також виставлені у замку та Луцькій вежі. Музеї Острога для мене – найближчі. Та й саме місто схоже на великий музей, зачаровує. Ліна ДЕМЕДЮК, пенсіонер:

– Коли я була молода, то дуже любила відвіду­вати музеї. Це було моє хобі, улюблена справа. Я працювала піонервожатою і намагалась зі своїми дітьми відвідати якомога більше цікавих місць. Де ми тільки не були, стільки всього бачили! Звісно, була не раз і в музеях Острога, проте вже давно. Не той вік та здоров’я, тяжко ходити.Ірина ПЛЮЩОВА,  секретар: 

– Не часто, так як не маю досить вільного часу. Проте, я люблю подорожувати, і коли з’являється можливість, то відвідую музеї. Мені пощастило бувати у багатьох музеях на теренах нашої області, у Польщі, дуже люблю музеї міста Лева. Шкода, що зараз рідко доводиться у них бувати. Найближчими та найпам’ятнішими лишаються музеї рідного міста, адже я тут живу, тут моє коріння. Ліна ЯНЧУК, педагог-організатор:

– В музеях буваю рідко, але взагалі люблю їх відвідувати. Була у кількох музеях по Україні, у Луцьку, зокрема. Але найбільше запам’ятались музеї рідної Острозької академії та міста. Можливо, тому, що була тут кілька разів, а можливо – бо розповідають про близькі моєму краю події, про минувшину, яка територіально близька мені. Музеї чужих міст не так западають в душу. 

Спілкувалася Людмила ПАНАСЮК
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Історія, краєзнавство і туризм | Просмотров: 1174 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]