Субота

20.04.2019

08:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як Катя Осадча з індіанцями змагалась
Юні, талановиті, креативні, надзвичайно артистичні, ерудовані – це все про учасників музичного КВК, який нещодавно відбувся у музичній школі. Традиційно це дійство збирає у її стінах велику кількість глядачів, яку ледь вміщає невелика концертна зала. Весела гра подарувала всім дві години позитивного настрою та вболівальницького азарту.  

Не перестаєш дивуватися талантам, якими щедро наділений наш край. Дві команди випускних класів музичної школи, що змагалися між собою, продемонстрували, що вони вже справжні артисти. Учні і співали, і грали, і пародіювали, і ще багато своїх творчих вмінь дарували присутнім. Увесь час не покидала думка, що їх можна сміливо показувати на професійній сцені чи телеекрані, їх гра нічим не поступається справжнім квнщикам.

Перший конкурс проходив під гаслом: "Кінець світу відміняється”. Команда "Октава”, що розпочала змагання, зібрала у своєму музичному бункері відомих співаків естради і розповіла, як вони готуються до можливого кінця світу. Тут вам і недолуга Настя Каменських з брутальним Потапом, і гламурний Стас Михайлов, і просто тьотя з Києва зі своєю "подающей надєжду” дочкою і, звичайно, всюдисуща ведуча Катерина Осадча. Видатних артистів, за задумом команди, радше хвилювало як вони виглядають, ніж наслідки кінця світу. І коли дотепна Катя Осадча з’ясувала, що кінець світу відміняється, всі дружно танцювали популярний нині Гангнам стайл.

Команда "Мюзік Рая” уявила себе племенем Майя. Семеро чарівних індіанок на чолі з Великим Вождем Тетрахордів намагалися ввійти в транс, щоб зазирнути в майбутнє і довідатися чи буде кінець світу, чи ні. А натомість вони потрапляли в телеефір, тому вели себе як герої гумористичних програм. Врешті їм вдалося зв’язатися з "музичними вождями” – директором та заступником директора музичної школи і дізнатись, що кінця світу не заплановано.

Гра грою, але викладачі школи не обійшли увагою теоретичні і практичні знання своїх вихованців. В різноманітних конкурсах перевірили, як вони засвоїли нотну грамоту, історію музичної культури, чи вправно грають на музичних інструментах. Глядачі бурхливо реагували на успіхи і невдачі своїх команд. Вони так голосно скандували їх назви, намагаючись перекричати один одного, що, як сказала Валентина Романівна, добре що недавно встановили в школі нові пластикові вікна. Старі б, напевне, такого галасу не витримали. А ще в проміжках, коли команди готувалися, увесь зал дружно співав в караоке популярні дитячі і естрадні пісні. Загалом атмосфера була артистична і вболівальники були не менш активними учасниками дійства, ніж ті, що на сцені.

Директор школи і голова журі Валентина Кузьменко, оголошуючи переможців – команду «Октава», сказала, що всі були цікавими, несподіваними, кмітливими. І, оскільки кінця світу не буде, то треба готуватись до екзаменів, та академконцертів, які будуть точно. А заступник міського голови Ольга Логвін щиро подякувала всім юним артистам, а особливо їх вчителям, адже за блискучими виступами учнів стоїть багаторічна праця їх наставників. Сказала, що допоки є такий чудовий оазис мистецтва, як музична школа, культура міста буде на належному рівні.

Як доказ слів Ольги Андріївни – успіхи вихованців музичної школи. Так, наприклад, справжньою несподіванкою на концерті випускників, про який писала «Замкова гора» у № 4, став виступ студента 4 курсу Стрітівської вищої педагогічної кобзарської школи Юрія Галібіна (клас викладача Н. Бондар), у виконанні якого прозвучав ряд українських пісень та романсів.­

Дві години творчого двобою пролетіли швидко. Усі учасники КВК отримали приємні сувеніри з написами про гру, а глядачі – позитивний заряд і гарний настрій.

Людмила КОЗАК
№6 від 9 лютого 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 291 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]