Четвер

25.04.2019

01:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як не впасти на льоду?
Щоб ожеледиця не відправила вас на лікарняне ліжко, слід дотримуватись простих правил. Взимку добряче впасти можна навіть не відходячи далеко від дому, вже біля під’їзду. Тож ходити слід дуже обережно.  

По-перше, ймовірність падіння знижує «правильне» взуття. Звичайно, краса вимагає жертв, але зламана рука чи нога навряд чи додадуть вам привабливості. Тому взимку бажано ходити у взутті на невисокому стійкому каблуку або танкетці. Народні умільці в майстерні можуть прошипувати ваші черевики. Спробуйте обклеїти підошву звичайним лейкопластиром і міняти його щодня. Намажте підошву клеєм типу «Момент» та поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю.

По-друге, намагайтеся йти по узбіччю, ближче до стовпів, тобто потенційних опор. Не тримайте руки в кишенях – при падінні ви їх не встигнете витягнути. До того ж, вільними руками легше контролювати рівновагу.

По-третє, розслабте ноги в колінах і дивіться униз. Будьте готові до падіння, адже саме готовність впасти знижує ймовірність того, що так трапиться.

Якщо ж ви таки впали та сильно вдарились, зверніться до лікаря. Адже банальний забій або вивих можуть виявитись переломами, струсом мозку, обширною гематомою.

Будьте уважними та бережіть своє здоров’я!

Наталія КУЗЬОМКО
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Корисне | Просмотров: 427 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]