Понеділок

20.05.2019

00:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як поет у школярів гостював
Нещодавно у третьому класі Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія» відбувся відкритий урок із позакласного читання, де запрошеним гостем був місцевий поет Олесь Ундір.

Урок-автограф із досить незвичною назвою «Ти в моєму серці, Україно» був присвячений Україні. Мета заняття – ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом поета Олеся Ундіра, презентувати його збірки поезій, розвивати навички виразного читання віршів, прищеплювати інтерес до творчості поета, виховувати почуття гордості за поета-земляка та виховувати ціннісне ставлення до мистецтва.

Урок був побудований так, що учні мали змогу розказати вивчені напам’ять вірші, біографію поета, поспілкуватися з ним особисто, а також взяти автограф.

Читаючи вірші О. Ундіра, легко уявити красу української мови та України – краю, де ти народився і живеш. Поетичні рядки малюють нам найрізноманітніші куточки нашої України, знайомлять зі всією величчю й красою матінки-природи й запрошують на весняні гостини.

Наприкінці уроку учні презентували гостю свої вірші, його портрет, який намалювала Валерія Кухарчук, а також квіти. Олесь Ундір теж не прийшов з порожніми руками. Він подарував дітям свої збірки «Друге дихання», «Материнське диво», «Калинові крила», а також збірку віршів своєї онуки Любоньки Ундір «Перша ластівка».

Тож, користуючись нагодою, хочеться привітати Олеся Ундіра з новорічними святами і побажати здоров’я, довгих літ, багато натхнення у творчості до створення нових збірок.

Оксана РУДА, класовод початкових класів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»
Просмотров: 395 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]