Неділя

21.04.2019

21:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як порозумітися із Змією?
Характер людей, що народилися в рік Змії, складний. Їх справи завжди йдуть прекрасно, але вони часто скупуваті. Іноді егоїстичні і пихаті. Часто перегинають палицю, не вірячи судженням інших, покладаючись тільки на себе. Рішучі і цілеспрямовані характери, гостро переживають свої невдачі.

Людина, народжена у рік Змії, є наймудрішим і найзагадковішим з усіх у порівнянні з іншими знаками китайського гороскопу. Цілком можливо, що завдяки своїм прихованим можливостям, він або вона можуть стати філософом, богословом, політичним діячем або фінансистом. Змія – це людина-мислитель, який любить жити добре, любить книжки, музику, гарний одяг і витончену їжу, але з усією його спрагою до гарних речей у житті, його вроджена елегантність дає йому якусь неприязнь до оточуючих, з ким він спілкується досить легковажно, вважаючи своїх співрозмовників досить дурними, в порівнянні з ним.

Змії впевнені в собі і зазвичай не турбують себе вислуховуванням чужої думки. Але ця сторона їх характеру має також негативний знак, відмовляючись слухати конструктивну пораду, вони можуть з упертістю увійти в марну і неприємну проблему. Людина року Змії зовсім не знає, як себе повести, якщо з’являється можливість розслабитися, і навіть коли така можливість виникає, вони все одно думають про справи.

Цей тип людей часто створює відданих і турботливих друзів. Однак, їх природний гнів може бути дуже швидко і дуже просто пробуджений будь-якою дрібницею. Змії багато не базікають, до того ж вони від природи дуже серйозні, тому співрозмовникам можуть здатися похмурими. З іншого боку, коли Змії потрібно сказати щось по-справжньому важливе, її красномовство не знає собі рівних, та й взагалі переконувати такі люди вміють. У водяної Змії широке коло інтересів. Вона з захопленням вчиться все життя, має яскраво виражені здібності до дослідницької роботи і може стати класним фахівцем в обраній галузі. Вона розумна, володіє прекрасною пам’яттю і добре розбирається в питаннях бізнесу і фінансів. Каже стримано і тихо, але володіє достатньо сильним характером, щоб домогтися свого. По відношенню до сім’ї і друзів дуже віддана.

У рік Змії народилися: О. Радищев, С. Халтурін, М. Некрасов, І. Гете, Ф. Достоєвський, В. Маяковський, Г. Гейне, Д. Дідро, О. Керенський, А. Лінкольн, Ж. Прудон, К. Ворошилов, І. Ріббентроп, К. Цеткін, Мао Цзедун.
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]