Четвер

18.04.2019

19:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як ви оцінюєте «Нову пошту» в Острозі?
Дмитро САВИЦЬКИЙ, підприємець:
– Я часто купляю товари через Інтернет. Звісно, виникає проблема з доставкою товару, бо переважно Інтернет-магазини знаходяться у великих містах, столиці. Отримати їх власноруч складно і дорого. Раніше, коли не було представництва «Нової пошти» в Острозі, доводилось їздити у Рівне, потім Нетішин. Я би сказав, що втратами часу і коштів дещо нівелювався процес покупки товарів через Інтернет. Тепер цього робити не треба. Офіс «Нової пошти» відкрився в нашому місті і це економія часу, грошей. І обслуговуванням я задоволений – швидко, якісно. Разом з тим зручно і те, що тепер і своє замовлення можна дуже швидко відправити клієнту в будь-який куточок України. Це розширює можливості окремих моїх колег-підприємців.Галина ШИШКОВА, журналіст:
– Особисто я дуже зраділа, що нарешті «Нова пошта» є і в Острозі. Думаю – це актуально, сучасно, і на часі, адже в місті мешкає багато студентів, і не завжди традиційний монополіст в нашому місті «Укрпошта» може приймати та здійснювати ті перевезення і в такі короткі терміни, як цей сервіс. Я часто замовляю товари через Інтернет, наприклад, купую речі з різних інтернет-аукціонів, в яких у розділі «доставка» часто бачила експрес-доставку «Нова пошта». Іншими видами деякі продавці навіть не користуються, тому доводилося їхати за бандероллю у Рівне, причому, що через «Нову пошту» замовлення приходять дуже швидко і набагато дешевше. А було й таке, що я не сплачувала за доставку, бо це входило до послуг продавця.

Мар’яна НАЗІМОВА,
бухгалтер:
– Послугами «Нової пошти» користувалася. Приємно вразила швидкість доставки замовлення, нескладне оформлення при отриманні посилки, культура спілкування із клієнтом. Дуже добре, що представництво «Нової пошти» відкрилося в Острозі. Тепер мешканці Острога і району можуть отримувати посилки і надсилати з їх офісу оперативно та економно.
Наталія ОРЛЕНКО,
держслужбовець:

– Про «Нову пошту» чула чимало, але її послугами ще не користувалась. Можливо з часом доведеться щось купувати через Інтернет чи виникне потреба надіслати комусь посилку – неодмінно скористаюся. Я вважаю, що відкриття офісу «Нової пошти» у нашому місті є позитивом так само, як з’являються представництва відомих підприємств, фірм. Це і додаткові робочі місця (добре навіть одне), це ще створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, зручностей громадянам, зрештою, якась крапля у бюджет. Чим більше буде таких новацій у нашому місті, тим краще.Записав Іван ГЛУШМАНПросмотров: 1363 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]