Субота

20.04.2019

07:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як ви оцінюєте оновлений сквер ім. 40-річчя Перемоги?
Напередодні відзначення Дня міста сквер ім. 40-річчя Перемоги, завдяки фінансовій підтримці острожанина, мецената Олексія Хахльова, міської ради, приватного підприємця Захарчука Г. А., працівниками КП «Водоканал» було оновлено – замінено старі лавиці на нові і реконструйовано пошкоджені ліхтарі. Тож ми запитали острожан і гостей міста, чи подобається їм нове обличчя скверу.

Ірина НЄСВЄТОВА, домогосподарка:

– Думаю, не знайдеться людина, яка б висловилася негативно про покращення у рідному місті. Сквер ім. 40-річчя Перемоги хоч і знаходиться у центрі міста, але це затишне місце, яке облюбували люди різних поколінь. Тож тепер там буде зручніше перебувати, вночі ця територія краще освітлюватиметься. Лавиці, ліхтарі новенькі і це добре. Вважаю, що такі лавиці слід встановити і в парку імені Шевченка, інших місцях відпочинку в нашому місті. Тоді воно стане ще кращим і привабливішим.
Віктор САВЧУК, держслужбовець:


– Мені, як мешканцю міста, приємно, що є небайдужі люди, які не шкодують коштів на те, щоб Острог ставав кращим і привабливішим, тут було зручніше жити і відпочивати. Сквер імені 40-річчя Перемоги знаходиться в центрі міста. Я часто бачу, як там відпочивають люди похилого віку, спілкуються середнього, зав’язують дружні стосунки молоді люди. Непоодинокі випадки, коли там зупиняються на відпочинок гості міста, мандрівники. Думаю, що всім їм відтепер буде зручно знаходитись там, милуватимуть око і освітлюватимуть вночі сквер оновлені ліхтарі. За це меценату, який виділив кошти, підприємству, яке якісно виготовило лавиці, реконструювало ліхтарі, владі міста від громади слід сказати велике спасибі.Аня ГЕРАСИМЧУК, учениця Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1:


– Я дуже позитивно оцінюю діяльність влади та мецената, які об’єд­на­лись і спільними зусиллями зробили добру справу. Було б добре, щоб це починання мало своє продовження і оновлювались інші частини міста, зокрема Нове місто, де я живу. У тому ж сквері є невеликий фонтан. Навіть на День міста він не працював. Хотілося, щоб він дарував вологу не тільки у святкові дні, але й щодня у спеку.


Лідія ЯЩУК, пенсіонерка:


– Оце прийшла на День міста і побачила нові лавиці та відремонтовані ліхтарі. Приємно вразило – гарні, пофарбовані, полаковані, зручні для сидіння. Хотілося, щоб вони збереглися такими надовго. Безумовно, це добре, що у місті щось міняється у кращу сторону. Зручні сидіння – це добре для всіх, а особливо для нас, пенсіонерів. Важливо, аби острожани шанували труд і кошти інших, не ламали, не малювали фарбою, підтримували чистоту у парку і усьому місті.


Валерій БАРАБАНЮК, керівник ФГ «Забрус» , с. Новородчиці:


– Коли приїжджаю в Острог і помічаю щось нове – безперечно радію цьому. Напередодні відзначення 912-річниці Острога в сквері 40-річчя Перемоги за кошти мецената Олексія Хахльова встановили нові лавиці та відновили побиті, з облізлою фарбою ліхтарі. Тепер маленький парк став кращим і зручнішим. Це дуже добре, що люди мають де гарно відпочити.
Думками цікавився Іван ГЛУШМАН


Острозька міська рада дякує за фінансову допомогу у благоустрої міста Олексію Хахльову і сподівається, що така співпраця на благо Острога стане традиційною.Просмотров: 592 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]