Понеділок

20.05.2019

06:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як ви оцінюєте роботу комунальників під час цьогорічних березневих снігопадів?
Михайло ГРУША,
тимчасово не працюючий:

– В Острозі такого колапсу, як у Києві не було. Може у нас снігу менше випало, не берусь про це говорити. Двірники, техніка працювали. Центральні дороги очистили швидко, а ось малі вулички, окраїнні не так, якби хотілося. Треба, щоб комунальники міста мали більше техніки, особливо нової ну і двірників треба більше.   


Наталія РАЧУК,

методист міського відділу освіти:

– Знаю, що рух центральними дорогами міста не припинявся через сніг ні вночі, ні вдень. Центральні вулиці міста прогорнули уже у суботу. Вулиця, на якій я мешкаю, була прибрана пізніше. Воно й зрозуміло – водночас зробити все неможливо. Треба дякувати комунальникам, що вони рано-раненько вийшли на роботу і очищали проїжджу частину і тротуари від снігу. Це важка робота, але ці люди щодень трудяться, щоб нам було легше і місто було кращим.
Франц КРАСОВСЬКИЙ,

пенсіонер:

– Такої весни не можу пригадати. Був сніг і у квітні, але він швидко танув. Звісно, не легко довелось нашим комунальникам під час снігової навали. Вважаю, що вони доклали максимум зусиль, щоб мешканцям було легше ходити тротуарами. З власного досвіду знаю, що критикувати легко, а ти поспробуй зроби!


Іванна МЕЛЬНИК,

студентка:

– Я не задоволена роботою комунальних служб цієї зими. На даху будинку між піцерією «Маестро» та магазином «Квіти» всю зиму висіли бурульки. Було страшно ходити по тротуару, особливо коли потепліло, і був ризик, що вони впадуть. Сніг швидко прибрали лише у центрі, а про інші вулиці «забули». За комунальників попрацювала весна, певно, її вони і чекали.
Цікавився думкою острожан Іван ГЛУШМАН
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 270 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]