П'ятниця

19.04.2019

18:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як ви підтримуєте фізичну форму?
Сашко МИРОНЮК і Антон ЗБОРОВСЬ­КИЙ, школярі (12 років):­

– Для того, щоб тримати себе у формі, ми ходимо на бокс. Я ходив 2 роки, Сашко – рік. Також ми їздимо на велосипедах, любимо грати у футбол. Ми – нападники. У школі в нас є фізкультура, ми не пропускаємо заняття. Краще вести активний спосіб життя, ніж сидіти за комп’ютером.


Ірина ПЕТРУК,
старший лаборант факультету романо-германських мов у Острозькій академії:

– Взагалі, я не дуже організована в цьому питанні. Хотіла би бути більш відповідальною. Для здоров‘я вранці бігаю, займаюся на стадіоні й стараюся правильно харчуватися. Відпочинок у мене активний, оскільки сама працюю з молодими людьми. Просто я керівник канадських груп, які приїжджають у академію. Ми, зазвичай, їздимо в табори в Карпатах, робимо щось із громадою міста. Немає можливості пасивно відпочивати.
Ярослав БУДЗАНОВИЧ, дизайнер:

– Підтримую свою форму працею. Я взагалі найшвидший у світі різьбяр, день-у-день працюю бензопилою.

Ольга ОСАДЧА, пенсіонерка:

– Працювати треба. Знаєте, якщо не підтримуєш свою фізичну форму – вважай мертвець. Маю шматок города, курку, порося, от тобі і зарядка. Пенсіонер мусить щось мати і працювати біля нього. Сил потроху вся ця робота відбирає, але що ж. Так і підтримую форму.­

Ольга ПОПРОЦЬКА,
студентка:

– Я роблю зранку зарядку, розтяжки, у вільний час займаюся танцями. Час від часу роблю вправи від другого підборіддя. Займалася колись боксом, але тепер – ні. Спорт – мій найкращий помічник!
Ігор НОВАК,
будівельник:

– Я рухаюся, стараюся якомога більше, не залишатися вдома. На роботу ходжу пішки, щоправда робота в мене сидяча: працюю за комп’ютером. Проте я маю і активний відпочинок: їжджу у свій заміський будинок і працюю на городі. Такий собі народний спосіб підтримувати фізичну форму.

Записав Дмитро КОЗАК
Просмотров: 581 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]