Неділя

21.04.2019

17:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як ви ставитесь до 1 квітня?
Надія ЛОГІНОВА, вахтер:

– Люблю 1 квітня, але також і побоююсь цього дня. Не можна сказати, що розігрують лише мене – я теж інколи над кимось жартую, але так, щоб було необразливо. Наприклад, сказати сину, що до нього хтось телефонував, хоча насправді цього не було. А потім він так само зі мною. Краще жартувати легко. Навіщо доводити своїми «підколками» людину до сліз, цей день має бути смішним і радісним.  
Наталя НИЧИПОРУК, продавець:


– Це хороша традиція, таке маленьке свято, коли можна просто викликати у людини усмішку, змусити її сміятись. Чудова можливість «підколоти» друзів. Про цей день я завжди забуваю. Мені нагадують про нього якимись смішними смс або ж повідомленнями про те, що щось сталось, чого насправді немає. Частіше жартують наді мною, ніж я над кимось. Якось друзі мене класно розіграли. Ми збирались до спільних знайомих в інше місто і домовились зустрітись на вокзалі, так як всі були з різних куточків нашого міста. Коли я прийшла туди з величезними сумками (це мала бути туристична мандрівка), нікого не було. Я зателефонувала їм, а вони сказали, що я помилилась з датою, квитки на інший день. Зізнались, що жартують лише тоді, коли я згадала про перше квітня. Насправді, вони вже були на вокзалі, просто заховались.Олександр ШАЛАБУНІН, пенсіонер:

– Може це буде нарешті перший день справжньої весни. А так – зви­чай­ний день. Дружину я щодня розігрую. Та й взагалі, нам і так в Україні все життя смішно. А розіграшів не боюсь – сам люблю пожартувати.Сергій МОРОЗЮК, студент:


– Для мене 1 квітня – це свято. В цей день у моєї мами День народження. Та й взагалі, цей день не такий як всі інші, він приносить більше усмішок та позитиву для людей. 1 квітня проходить під знаком гумору та сміху. Звичайно, буду розігрувати всіх друзів, знайомих та колег по роботі.

Людмила ПАНАСЮК
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 332 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]