П'ятниця

26.04.2019

04:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як відпочивали на канікулах?
Ще кілька днів – і ми перетнемо «екватор» останнього літнього місяця. А там осінь, початок навчального року. Ми звернулися­ до юних острожан із питанням, як вони відпочивали цього літа, що їм за­па­м’яталось?  

Роман КОРОТЧУК, учень 7-А класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1:

– Цього літа я відпочивав у Острозькому ДСОК «Корчагінець». Там завжди цікаво і весело. Для дітей вожаті організовували цікаві спортивні змагання, конкурси, розваги, концерти. Мені найбільше сподобалися спортивні змагання. Класно позмагатися із друзями, побачити свої сили. До речі, у «Корчагінці» я відпочивав уже вдруге і більше нікуди їхати не хочу. Там найкраще!


Софія РАДИСЮК, учениця 8 класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»:

– Цього літа я відпочивала у пришкільному таборі «Усмішка». Він знаходився у першій школі і туди ми приходили вранці, як в школу. Але не на навчання, а для веселого проводження часу. В основному проводились різноманітні ігри, спортивні змагання, конкурси, зокрема «Малюнок на асфальті», «Веселий футбол», «День індіанців» та ін. А ще я відпочивала у «Корчагінці». Там також було цікаво і весело. В цілому літо вдалося, і воно запам’ятається.

Юрій УКРАЇНЕЦЬ,
учень 7-В класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1:

– Цього року літні канікули я проводив вдома. Допомагав батькам у веденні домашнього господарства. Із сім’єю ми їздили в ліс, на річку в село, де працювали і допомагали дідусеві із бабусею. Вдома також цікаво, завжди можна знайти заняття, яке буде по душі – наприклад, грати в різні ігри з друзями, дивитися телевізор, знаходити цікаву інформацію в Інтернеті та ін. Шкода, що канікули так швидко закінчуються…

Василь ПАВЕЛЬЧУК, учень 8-Б класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1:

– Ще під час навчання у школі мені з братом вдалося потрапити на першу зміну в дитячий оздоровчий комплекс «Молода гвардія», який знаходиться в Одесі. Хоч тоді в морі купатись ще не можна було, але відпочинок сподобався. Для дітей там організовували цікаві заходи, зокрема, концерти, змагання, конкурси, екскурсії Одесою та її музеями, ходили до театру. У «Молодій гвардії» я подружився з  багатьма хлопцями і дівчатами з різних куточків України. А ще там ми навчались. Цікаве приміщення школи – вона кругла, наче Луцька вежа в Острозі, тільки велика, триповерхова. Раніше я відпочивав у «Джерельці», «Артеку». Всюди по своєму цікаво і весело.


Ліза ДЕМ’ЯНЧУК,
учениця 2 кл. Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»:

– Цього року я разом із батьками та братом відпочивала в Криму, в селищі Рибаче. Путівку туди ми придбали в Острозькому бюро подорожей та екскурсій (Рівнетурист). Все було дуже гарно. Чисте море, сонце, пляж, привітні господарі, у яких ми жили справили дуже гарне враження. Цього року ми вже там відпочивали вдруге, з нетерпінням очікую наступного літа, щоб знову побувати на такому відпочинку. А ще я бачила зблизька дельфінів. Вони мені дуже сподобались. У дитячих таборах я ще не відпочивала, не знаю. Із сім’єю також добре і весело.Роман МАРТИНОВСЬКИЙ, учень 4-А класу:

– Цього року я відпочивав у дитячому оздоровчому закладі «Берізка». Він знаходиться у Дубенському районі. Запам’ятались різноманітні цікаві ігри, купання у басейні, конкурси, концерти. Це вже втретє я відпочивав у таборах. Раніше бував у «Корчагінці», «Веселці». Путівку туди мені надав міський відділ з питань сім’ї, молоді і спорту. Хочу сказати, що всюди вожаті, керівники таборів дбають про те, щоб діти добре відпочили, знайшли нових друзів, їм було цікаво і весело. А ще я із сестрою відпочивав у бабусі в селі Точивики. Там також добре.
Надія РОГАЛІНСЬКА, учениця Острозького ДПТН «Острозьке ВПУ»:

– Цього року я відпочивала у «Корчагінці». Там завжди цікаво і весело. Сам табір знаходиться в лісовому масиві Бір. Чудова природа, повітря насичене ароматами соснового лісу. Там я знайшла багато друзів. Запам’ятались цікаві ігри і конкурси. Вважаю, що «Корчагінець» один із найкращих таборів в Україні. Туди варто їхати, щоб цікаво провести літній відпочинок.


Іван ДЕМ’ЯНЧУК,
випускник Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3:

– Незважаючи на те, що я уже закінчив навчання у школі, мені пощастило відпочивати у  пришкільному таборі «Усмішка». Мені подобаються спортивні змагання, які там організовувались. Я перемагав у своїй віковій групі в змаганнях на турніку, бігу, шашках і шахах, тенісі.


Думками дітей цікавився Іван ГЛУШМАН
№32 від 11 серпня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 988 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]