Середа

24.04.2019

18:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як відзначають Тетянин день острозькі Тетяни?
Тетяна КОВАЛЬЧУК, начальник архівного відділу  Острозької РДА:
– Відзначала цей день ще з часів студентства і гордилася тим, що ношу ім’я Тетяна. Святкую і зараз. Наступного дня у моєї доньки День народження, тому коли мене приходять вітати подруги, завжди допомагають готувати на кухні. Вітають і на роботі. Маю дуже багато подарунків – Ангелочків. Приємно, коли просто вітають, приділяючи увагу.   


Тетяна БАТАЛОВА, з
авідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Острозького міськвиконкому:

– Свято, як на мене, дуже приємне і я його дуже люблю. Почала святкувати з студенських років, приємними були вітання від колег-студентів, подарунки були різні – по можливостям. З часом були подарунки від  подруг, чоловіка, кумів. Донька  малює мамі малюнки, аплікації і не тільки на Тетянин день. 
Тетяна СТАСЮК,
начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Острозького районного управління юстиції в Рівненській області:

– Раніше, у роки мого дитинства святкувався День народження і лише зрідка – іменини, тобто день ангела. В юності, під час навчання почали відбуватися зміни. Коли здобувала освіту в Рівненському радгоспі-технікумі – з іменинами вітали дівчата-подруги по групі та гуртожитку. В Національній юридичній академії імені Я. Мудрого (Харків) зрідка одногрупники, оскільки я навчалась заочно – то в основному родина і колеги по роботі. Перше родинне святкування моїх іменин розпочав брат, який подарував статуетку ангела 15 років тому. Вона і досі зберігається у мене. Цьогоріч 25 січня припадає на п’ятницю – робочий день, коли за графіком здійснюється прийом громадян. Відвідати храм не вдасться. Планую у неділю відвідати Свято-Троїцький Межиріцький монастир. Посповідаюся там і замовлю подячний молебень. Думаю, що цього дня мене обов’язково привітають члени сім’ї – дві доньки і чоловік, сестра, мама, колеги, друзі.


Тетяна ДЕЧКОВСЬКА,
студентка На­ціо­­нального універси­тету  «Острозька ака­демія»:

– День народження і ангела в мене віддалені один від одного майже на 4 місяці. У шкільні роки ми широко не відзначали день ангела. В основному з друзями сиділи десь у барі, а потім йшли на дискотеку. Тепер, оскільки Тетяна здавна була покровителькою студентства, плануємо ширше відзначити цей день, відвідавши цікаві і змістовні заходи в академії та її культурно-дозвіллєвому центрі. Можливо потім підемо додому чи десь у бар. Безумовно, приємно у день ангела отримувати вітання від друзів, одногрупників, колишніх однокласників, знайомих, рідних.

Записав Іван МОЧЕРНЯК
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 522 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]