П'ятниця

19.04.2019

18:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Як зберегти хребет здоровим
1. ВІЗЬМІТЬ собі за правило робити дуже просту вправу: встаньте спиною до вертикальної поверхні, наприклад, до стіни. Обов’язково торкайтеся її одночасно потилицею, трохи опущеними плечима, лопатками, сідницями і п’ятами. Постоявши близько хвилини, запам’ятайте положення тіла і, зберігши його, відійдіть від стіни. Це і є правильна постава. Кілька разів на день поправляйте свою поставу. Нехай ваші м’язи «запам’ятають» її.

2. НЕ кладіть ногу на ногу! Це викликає біль у нижній частині хребта, порушує кровообіг і може навіть призвести до захворювань в області малого тазу і статевих органів. І не сідайте різко, з усього маху на стілець! Цим ви кожен раз наносите удар по хребцях, від чого пошкоджуються хрящові поверхні і диски.

3. ЯКЩО ВАМ доводиться довго стояти (наприклад, у черзі або в транспорті), не забувайте міняти позу кожні 10 хвилин. Спиратися треба по черзі на кожну ногу, щоб на них поперемінно припадала маса тіла. Ходіть на місці. Час від часу корисно витягнути руки вгору, прогнутися назад і зробити глибокий вдих. Ви відразу ж відчуєте, як зменшилося почуття втоми, і відчуєте прилив енергії.

4. ПІДНІМАТИ ТЯЖКОСТІ треба двома руками, спина при цьому повинна бути пряма, не нахилена ні в один бік.

5. БІЛЬ У СПИНІ І ПОГАНИЙ НАСТРІЙ ТІСНО ПОВ’ЯЗАНІ! Не заглиблюйтесь у свої проблеми, образи, переживання. При поганому психічному стані змінюється тонус кровоносних судин, що, у свою чергу, може погіршити кровопостачання у вже порушених недугою нервових закінченнях. Що й призводить до больових відчуттів не тільки в області спини. Біль може віддавати, наприклад, в руку чи ногу.Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]