Вівторок

23.04.2019

21:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Яке ваше ставлення до подій в Криму? Які можливі варіанти виходу із складної ситуації, що склалася ви бачите?

Олександр ГЛОТОВ, завідувач кафедри журналістики НаУОА:

– Ставлення до подій у Криму однозначно негативне. Провина у цьому всьому лежить на українській владі, яка протягом двох десятиліть нічого не робила для становлення української державності на півострові, водночас дозволяючи Російській Федерації на своїй території відкривати вищі навчальні заклади, будувати «російські» житлові будинки тощо. Вихід один: не визнавати результатів «референдуму» та можливого рішення Держдуми Росії, а реально – відновлювати українську владу на території Криму усіма законними, у тому числі – силовими методами.

 

Тетяна ЗУБЕНКО, молода мама:

– В Криму панує справжня анархія – нелегітимна влада проводить нелегітимний референдум при розпущеній Верховній раді АРК. Не уявляю, як це може мирно все владнатись. Але треба робити все можливе, щоб уникнути війни.

 

 

Василь ПАНАСЮК, інженер з охорони праці і техніки безпеки:

– Моє ставлення до референдуму в Криму негативне! Перш за все через те, що це спродуковано російською владою, яка побачивши що Україна і її народ може від’єднатися і політично, і економічно, і тим більше духовно, всіляко ставить палки в колеса для нас, порушує цілісність України, зіштовхує лобами українців з іншими народами, які мешкають на території України. Шкода тих українців і кримських татар, які під дулом автоматів були фактично змушені піти на голосування. Вихід із цієї складної ситуації я хотів би бачити будь-який, аби матері і діти не залишилися без батьків і дітей, через те, що декілька «недобрих» людей спричинили ненависть один до одного близьких народів! Я проти війни взагалі, а все пропоную вирішувати тільки юридичним шляхом, шляхом дипломатії, а у разі гострої небезпеки – то всі підемо на захист нашої держави! Слава Україні!

 

Марія ФЕНДАК, студентка:

– Політичні ігри купки людей дорого вартують нашому народу. Крим – наша земля, це територія нашої держави. Те, що на цій території не легітимно стоять війська іншої країни вже означає війну. Головне щоб обійшлось без людських жертв. Навіть якщо доведеться заплатити територією. Життя цінніші за землю.

 

 

Тамара ГОРЧАКОВА, гість з Росії, мешканка м. Псков:

– Я тільки вчора приїхала з Росії. У нас говорять одне – у вас інше. Важко у всьому цьому розібратись. На мою думку винні ваші керівники держави, які керували Україною у минулому і тепер. Спілкуючись із моїми знайомими з України я знаю про малі зарплати, пенсії, знецінення національної валюти, відсутність роботи, корупцію. У нас в Росії ситуація не надто краща, але пенсії і зарплати вищі. Ось тому то кримчани хочуть бути в Росії. Звичайно, гірко що Україна і Росія знаходяться на межі війни. Сподіваюся, що до активних воєнних дій не дійде. Ще не пізно зупинитись і почати мирні переговори…

Думками острожан і гостей міста цікавилася Людмила ПАНАСЮК

Просмотров: 563 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]