Понеділок

22.04.2019

03:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Яке ваше ставлення до подій в Україні? Чи потрібен Майдан?
Юрій ЯГОДКА, депутат Острозької міськради (Наша Україна):

– Говорити багато не хочу. Скажу лише одне – у мене дочка студентка. Я, як батько, не хочу щоб вона коли -небудь опинилась серед тих молодих людей, студентів, яких б’ють лише за те, що вони висловлюють  свої переконання, своє бажання жити у вільній країні, правовій, без насилля і хамства. Те що зробила влада із беззахисними людьми – це жахливо. Той, хто віддавав злочинний наказ, влада мають  нести відповідальність. А хто віддавав команду бити студентів – всі знають…
Олександр КОРНІЙЧУК, депутат Острозької міськради (ВО «Батьківщина»):

– Чинна нині влада грубо порушила Конституцію України, яка гарантує кожній людині право на свободу слова, волевиявлення, висловлення свого ставлення до подій в країні. Побивши студентів на київському майдані під час мирних протестів, влада показала, що вона хоче повернути країну назад у минуле, коли безцеремонно і тотально порушувались права людини. Вважаю, що нині кожний свідомий українець має стати на захист власних прав і свобод заради свого майбутнього, дітей і всієї України.
Сергій ІЩУК,
депутат Острозької міської ради (Сильна Україна):

– Своє ставлення до подій я висловив на позачерговій сесії міськради, внісши доповнення до заяви-звернення. Так, як я був обраний, в основному від студентства, то, участь у цій сесії і доповнення, яке я запропонував, - мій внесок у підтримку їх під час мирного громадського протесту проти дій влади в Києві.


Тетяна МАТЮНІНА,
голова Острозької міської організації ПП «Народний Рух України»:

  - Перш за все, я, як і більшість острожан, свідомих українців рішуче засуджую дії влади, яка вранці у суботу в Києві руками «Беркута» знущалася з людей. По друге, мені, як учаснику багатьох акцій протесту проти комуністичної влади, кучмізму, підтримки майдану 2004 року приємно, що сучасна молодь підхопила естафету борців за волю і незалежність України. Нині молоді люди стали рушійною силою нового майдану і зуміли розбудити народ від сплячки, що не вдавалось зробити всім разом опозиційним політикам. Вірю, що спільними зусиллями ми переможемо.


Ольга  ШЕВЧУК, депутат Острозької міськради (ВО «Свобода»):

Жорстко засуджую режим Януковича за побиття дітей на київському майдані. Йому нині необхідно було б стати на коліна перед народом України, і, покаявшись, піти у відставку разом зі своїм урядом. Вважаю, що він зробив великий злочин перед народом. Вперше пролита невинна кров під час мирної акції, причому молоді, студентів, залишиться жирною плямою на його сумлінні, якщо воно в нього є, і в історії України.

Василь ДУМА, голова Острозької РДА, депутат Рівненської обласної ради (Партія регіонів):

– Одним із головних питань, які сьогодні стоять на першому місці перед Україною, є євроінтеграція. Я особисто, як громадянин України, голова районної адміністрації, за цей шлях. Іншого я не бачу. Він один-єдиний правильний, який вистраждав український народ. Те, що сталося в Києві на майдані вночі на 30 листопада, я вважаю ганебним. Жодних виправдань за вчинені дії не може бути. Винні мають бути притягнуті до відповідальності. Але це має бути в рамках існуючого законодавства. Не повинно бути ніякого свавілля і вседозволеності.


Олександр КАЧАН, член ради міської організації партії «Удар»:

– Те, що зробила влада в ніч з п’ятниці на суботу із мирними демонстрантами -- показало її істинне обличчя. Це – антинародний режим, який не має права на існування в правовій країні. Вірю, що народ мирними засобами, борючись із провокаторами, зрадниками, зробить все, щоб Президент і уряд пішли у відставку, винні були притягнуті до відповідальності.

 Степанида ШИМАНСЬКА, пенсіонерка:

- Я думаю так, як, напевне, тепер вже думають усі: необхідно йти до Євросоюзу, ми ж також європейці. Не знаю, чи правильно роблять люди, коли виходять на майдан – їх там так багато тепер,  і сутички бувають, це - небезпечно.Геннадій ПОЛЮХОВИЧ, пенсіонер:

- Я тільки за євроінтеграцію. Звичайно, треба виходити на майдан, відстоювати свою позицію, захищати свій народ і свої сім’ї. Я б з радістю вийшов сам, але не можу лишити дітей та господарство без нагляду. Всіх, хто вийшов, підтримую морально!Вікторія СТЕПАНЮК, працівник Острозької міської бібліотеки для дітей:

- Я  обурена побиттям бійцями «Беркуту» громадян на Майдані. Це протирічить всім законам: і людським і Божим, законам демократичної держави, європейським цінностям.! Я підтримую тих, хто зараз стоїть на майдані. Я пишаюся нашим народом, особливо молоддю. Я думаю, сьогодні Україна творить свою історію. І як би там не склалося, ми довели, що ми єдиний народ і гнобити себе не дозволимо.

.Дмитро ГУНЬКО, студент:

- Коли я йшов на Євромайдан, то враховував не тільки свою позицію стосовно ЄС, а подивився навколо себе, і побачив, що це люди свідомі і аж ніяк не натовп, про який говорять провокатори, що він не знає, що таке ЄС. Цей факт ще більше підсилив моє позитивне ставлення до Євромайдану, навіть якщо врахувати поодинокі розчарування. Я зробив правильний вибір, і ніколи не буду про це жаліти, незважаючи на те, що буде далі. Потрібно розуміти, що асоціація - це не повноцінне членство, але це можливість спробувати українцям жити за чіткими європейськими правилами, навіть якщо в деяких моментах, вони жорсткі та вимагатимуть прийняття непопулярних рішень. Ніхто не каже, що буде легко жити, потрібно потерпіти років 10, але українці вже терплять 23 роки, тому треба рухатись вперед. Зараз неможливо пливсти самостійно в світовому політичному океані, потрібно вибрати чіткий курс. ЄС чи Митний Союз? Однозначно ЄС, тому що для Росії ми не тільки ринок економічний, а політичний, ринок без якого Росія не зможе конкурувати зі світовими лідерами.


Наталя ЯНІШЕВСЬКА, студентка:

- Те, що відбувається зараз, просто не хочеться розуміти. Нам, тверезо думаючим людям, потрібні зміни і ми їх зробимо, це очевидно.  Більше не можна терпіти цього свинства! Коли опозиція, на яку раніше можна було сподіватися, хоче пригріти собі місця у майбутній владі, це як мінімум нерозумно. Невже вони гадають, що народ дурніший за них? На це гидко дивитися! Але якщо майдан не розростеться хоча б ще на 2 млн. людей, суті буде мало. Одні і ті ж мерзнути постійно не можуть. На жаль, я сама не поїхала у четвер в Київ через деякі причини і тепер на себе зла. Я поїду туди цього тижня в цей же день.


Думками  цікавилися Іван ГЛУШМАН, Людмила ПАНАСЮК та Людмила КОЗАК
Просмотров: 4362 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Іван Глушман, Людмила Панасюк, Людмила Козак, Замкова гора | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]