Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Якій ялинці до свята ви надаєте перевагу?
Роман, підприємець:
– У нас вдома росте невеличка, півтораметрова пальма. Замість ялинки цікавіше її вбирати. Якщо все ж про ялинку говорити, то є штучна, хоча друзі часто дарують справжні. Самому йти в ліс і рубати ялинку не випадає – совість мучить. Хоча як подарунок – прийму з радістю. Навмисне купувати не буду. 
Тетяна, вахтер:
– Звісно ж я надаю перевагу справжнім, не штучним деревцям. Хотіла б вбирати цьогоріч сосну, але яка буде, з такою святкуватимемо. Люблю пухнасті, але маленькі. Зазвичай на ялинку грошей не витрачаю, щороку мені дарують її діти. Сподіваюсь отримати такий подарунок і цьогоріч. Нових іграшок теж, мабуть, купляти не буду. Щороку в нас на ялинці крім традиційних скляних прикрас красуються цукерки та мандаринки.


Алла, домогосподарка:


– Звичайно, люблю живу ялинку, її запах. Він завжди додає святкового настрою. Проте, щоб не нищити природу минулого року купили штучну сосну. Тоді ж купили і ялинкові прикраси. Сосна обійшлася в 400 гривень, а прикраси в 200 грн.
Олександр, фотограф:

– Велику ялинку можна побачити і в центрі міста, а вдома краще ставити маленьку сосну. Вона виглядає охайніше і створює атмосферу свята. До того ж, у лісі їх більше. Живу ялинку не порівняти зі штучною. Пахощі лісової красуні заповнюють всю кімнату, та й виглядає вона краще. На ялинку багато витрачати не збираюсь. Краще витратити ті ж гроші на подарунки рідним та близьким!


Юлія, студентка:

– Надаю перевагу справжній ялинці. Хоча вдома маю штучну. Зазвичай ми ставимо декілька ялинок. Дві – штучні, і дві – справжні, одна з яких на вулиці. Найчастіше це сосна середніх розмірів. Фінансовий аспект цього питання поки вирішують батьки, але, думаю, це буде близько 100-150 грн.

Спілкувалась Людмила ПАНАСЮК
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 274 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]