П'ятниця

19.04.2019

09:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Яким був чи буде ваш відпочинок цього року?
Василь ШЛЯХОВ, мешканець села Межиріч:

– Їздити на курорти, в санаторії можливості немає. Коли буде відпустка, працюватиму вдома, якщо вдасться зароблятиму додаткову «копійку». Так як живу у селі, то є недалеко ставок, ліс і у вільну хвилину можна піти туди трохи відпочити. На жаль, на це бракує часу. Це можна зробити лише у дні релігійних свят.


Наталія ВЕЛЯНИК,
учениця 10-В класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1:

– Цього року вперше відпочивала у ПЗ Острозький ДСОК «Корчагінець». У першу зміну так сподобалось, що залишилась ще й на другу. Це, безумовно, свідчить, що там дуже добре. Звідти привезла дуже багато приємних вражень, знайшла там багато друзів, дізналася чимало нового і цікавого. Найбільше мені сподобався Майданс, який ми усім табором готували майже впродовж всієї першої зміни, квести «Трипільська спадщина» та «Трипільська зозулиця», вожаті та багато іншого. Якщо наступного року буде така можливість, неодмінно відпочиватиму знову у «Корчагінці».
Василь МИРОНЮК,
депутат Острозької міської ради:

– У мене вже склалася добра традиція щороку їздити на Південний берег Криму. Облюбував собі тихе містечко із привітними людьми і набираюся там сил на рік. Відпочинок на морі дуже корисний, він неабияк оздоровлює, додає сил і натхнення. Коли випадає можливість влітку, інші пори року намагаюся побувати у лісі, збирати його дари, подихати свіжим цілющим повітрям. Це також неабиякий відпочинок.

Світлана ПАНЧЕНКО,
директор міського Центру культури і дозвілля:

– Майже щороку відпустку беру у вересні. Відпочиваю на Чорному або Середземному морі (Туреччина). У той час там немає великого напливу відпочиваючих, тож ціни стають помірними. Незважаючи на початок календарної осені, сонце ще достатньо добре гріє. Завжди залишалася задоволена таким відпочинком. Під час відзначення Дня Конституції України було чотири вихідних дня. Завдяки нашому турбюро побувала в Карпатах. Гарно відпочила і привезла дуже багато приємних вражень світлин, сувенірів. Сподобалось майже все – організація подорожі, як нас прийняли, харчування, природа мальовничого карпатського краю, термальне джерело­ та ін. Якщо буде можливість, мрію побувати там зимою, покататись на лижах.

Богдан ЛЮБІНСЬКИЙ,
зубний лікар МПП «Медсервіс»:

– Цього року, як і два роки перед тим, відпочивав на Південному березі Криму у селищі Рибаче. Все дуже сподобалось – чисте море, гарні гори, привітні люди, які нас приймали. Цікаво було побачити рослини і тварин, яких у нас немає. Ловив рибу, крабів, були екскурсії. Ціни на продукти харчування помірні, на базарі можна знайти товари за цінами, майже такими, як і у Острозі. Приємно, що наше турбюро подбало про транспорт – в Острозі посадка у автобус і везе безпосередньо до місця відпочинку. Не потрібно жодної пересадки. Це, безумовно, зручно.Тетяна ПЕТРУШИНА,
головний бухгалтер ТзОВ «Острозька друкарня»:

– Кожного року із сім’єю відпочиваємо по-різному. Їздили на море, в Карпати, проводили відпустку у селі, вдома. Цього року ми ще не вирішили, як будемо відпочивати. Як кажуть – на роздоріжжі. Поки що чимало роботи є у нас на підприємстві – звіти, вдома. Буде час наближатися до відпустки, то вирішимо як краще поступити.


Більше місяця на нашому сайті http://zamkova.at.ua здійснювалось аналогічне опитування. Із 75 опитаних 49 (65 відсотків) обрали відповідь, що на відпочинок у них немає грошей і часу. Наступні варіанти відповідей розмістилися таким чином: «Використаю відпустку, щоб підзаробити» – 12 (16%); «На «зеленому морі», в селі» – 9 (12%), «Поїду за кордон – там відпочинок дешевший» – 3 (4%) і «Як завжди, на морі» – 2 (2%). Запрошуємо наших читачів прийняти участь у наступному опитуванні, яке стосується мови. Там серед запропонованих варіантів можна буде висловити і свою думку. Будемо сподіватись на вашу активність!

Цікавився думками острожан Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 562 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]