Вівторок

23.04.2019

09:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Якою має бути бібліотека нашої громади?
Тетяна ЗИМІНА, жителька м.Острога:

– Я постійно відвідую бібліотеку, беру книги, а також цікавлюся новинками періодичних видань та інформаційним бюлетенем Інва.net для людей з особливими потребами, користуюсь Інтернетом з питань соціалізації інвалідів по слуху, і в цьому мені завжди йдуть назустріч і допомагають працівники бібліотеки.

Переконана, що у бібліотеках повинна бути література, друковані видання для людей з особливими потребами. Від того, що людина читає, залежить духовне здоров’я і майбутнє нації.

Я не противник комп’ютерів та Інтернету, але вважаю, що важливе місце в житті людини повинна займати книга. Поповнення книгозбірень недостатнє і я підтримую тих людей, які дарують книги бібліотекам.

Хотілося б, щоб бібліотека на Новому місті мала нове приміщення з просторим читальним залом, сучасним обладнанням, де могли б збиратись любителі літератури. Адже, як сказав В.Белінський, «Найвеличніша скарбниця – гарна бібліотека».


Любов ЯРМОЛЮК, м.Острог:

– Протягом 18-ти років відвідую Острозьку міську бібліотеку. Проживаю в цій місцевості, тому мені зручно користуватись саме цією бібліотекою.

Ще під час навчання в школі, саме в цій бібліотеці знаходила теми для шкільних творів, твори для роздумів, літе­ратуру для себе. Бібліотекарі завжди допомагають знайти потрібний матеріал, рекомендують новинки літератури, створюють затишок кожному відвідувачу. Часто буваючи тут, бачу і наявні проблеми, такі як ремонт приміщення, маленька площа бібліотеки, старі меблі, відсутність зручностей (туалет, умивальник). А поруч знаходиться ЗОШ № 3, учні якої також постійно користуються цією бібліотекою.

Обговорюючи з іншими читачами перспективи цього закладу, мріємо про нове приміщення, комп’ютерний зал, де можна було б безкоштовно користуватись Інтернетом, знаходячи потрібну інформацію, про нову літературу для дітей і для дорослих. Дуже надіємося, що наші мрії збудуться.


Тетяна Б., службовець:

– В наш час попри масову комп’ютеризацію, бібліотеки потрібні. Не кожна людина має комп’ютер та і не кожен може дозволити собі купувати книги, вони надто дорогі. У кого у сім’ї декілька дітей, нема мови про купівлю книг, тут аби на життя вистачало. А чи можуть студенти дозволити собі купувати нові видання, які коштують понад сто гривень? Приходячи в бібліотеку, я бачу тут багато саме молоді та школярів.

Також хотілося б мати нове приміщення для бібліотеки, тому що те, в якому вона зараз знаходиться, не відповідає ніяким вимогам. Щоб були просторі і світлі кімнати, нові меблі, комп’ютери підключені до Інтернету для вільного доступу, нові книги.
Просмотров: 353 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]