П'ятниця

19.04.2019

18:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ярмаркували і на призи збирали
Вже зібрані останні врожаї
І радість від достатку серце гріє.
Трудолюбивий, добрий наш народ
Він потрудитися і відпочити вміє…

В осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було сховане в комори, люди збирались на ярмарок… На такий осінній ярмарок 30 листопада була запрошена шкільна родина Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, щоб відпочити і повеселитись, обмінятися думками і рецептами, своїми знаннями та секретами.   

Справжнє свято з піснями, віршами, жартами підготували другокласники під керівництвом вчителя початкових класів Ясінської Валентини Миколаївни. Ведучі свята Хамратович Дмитро і Штундер Карина запросили глядачів переглянути українську народну пісню-казку «Ходить гарбуз по городу». Батьки підготували дітям яскраві та оригінальні костюми овочів, музичний супровід оформила Кібірєва Алла Олексіївна. Юні артисти Горбатюк Сергій, Глибович Єлизавета, Глибович Вальдемар, Равська Ірина, Дідич Ілона, Бондаруки Захар та Ірина, Мельничук Марія, Рибіцький Олексій, Калінобродський Іван, Кремінська Ілона продемонстрували справжні театральні здібності.

За українською традицією після веселих співанок всі присутні купували, смакували страви, що приготували батьки. Першокласники продавали солодкі вироби, третьокласники – страви з картоплі, гарбуза, печені яблука, овочі. Четвертокласники пригощали млинцями, пампушками, пирогами. Найбагатші і найщедріші були другокласники. І чого тільки у них не було?! І я там була, все бачила і вам переповіла.

Приємно відзначити, що всі виручені з ярмарки кошти передані школі для придбання новорічних призів.

Світлана РАВСЬКА, заступник директора з виховної роботи Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
№49 від 8 грудня 2012 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 295 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]