Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Її первинна організація – серед кращих
Наталія Миронюк (на знімку ліворуч) народилась у далекому Казахстані. Бажання бути медиком з’явилось у неї ще в третьому класі, коли потрапила до лікарні із ускладненим апендицитом. Спостерігаючи за роботою медиків вирішила – «буду як і вони допомагати людям». Аби реалізувати свою мрію, після 8 класу вступила на навчання у Рівненське медучилище і після здобуття освіти стала медсестрою. Свою роботу жінка любить і навіть не уявляє іншу.

На початку своєї кар’єри Наталія Леонідівна працювала медсестрою у дитячій реанімації Острозької ЦРЛ, потім у 5 відділенні КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської облради. У 2000 році стала старшою медсестрою відділення, а минулого року призначена старшою медсестрою лікарні. Поряд із професійними обов’язками героїня моєї розповіді завжди була активним членом Товариства Червоного Хреста України, брала участь майже у всіх його заходах. Її активність помітили і нещодавно обрали головою первинної організації ТЧХУ закладу.

 Розповідаючи про роботу, Наталія Миронюк каже, що багато уваги у закладі приділяється роз’яснювально-агітаційному напрямку. Контингент хворих в лікарні різноманітний. Дуже часто там лікуються люди, які зловживають спиртним, палять, мають інші звички, що негативно впливають на їх здоров’я – і фізичне і психічне. Першою і обов’язковою ланкою шляху до здорового способу життя є знання про негативні наслідки неправильного способу життя. Після цього вже можна вести мову про те, як стати на правильний шлях, допомогти людині певними порадами, призначити лікування. Тож червонохрестівці проводять з хворими бесіди, читають лекції, організовують семінари та колоквіуми, поширюють літературу. У кожному відділенні регулярно оновлюються санбюлетені, які агітують за здоровий спосіб життя, спрямовані на боротьбу із негативними проявами у житті людей. Для кожного відділення розроблений окремий план, по якому проводиться цілеспрямована робота. Координує і спрямовує її у правильне русло Наталія Миронюк.

А ще вона навчає своїх колег наданню першої медичної допомоги по 12-годинній програмі, ділиться досвідом про нові форми та методи роботи.

– Про Наталію Леонідівну, як старшу медсестру і голову первинної організації можу сказати лише добре, – розповідає голова міськрайонної організації ТЧХУ Людмила Швець. – Вона щира і добра людина. Завжди активно долучається до роботи. Мені приємно зазначити, що очолювана нею первинна організація ТЧХУ є однією з найкращих на Острожчині.

Іван МОЧЕРНЯК
Просмотров: 419 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]