П'ятниця

19.04.2019

17:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Їх праця – підтримка нужденним
Щирими словами вдячності за роботу, грамотами, подарунками, прекрасним концертом у п’ятницю, 2 листопада, в районному Будинку культури вітали працівників соціальної сфери міста і району. Паралельно проводилась акція на підтримку молодої творчої молоді.

Розпочинаючи святкові заходи, ведучі Наталія Ясінська та Микола Мичка зазначили, що ще з часів давньоруської держави благодійництво стало традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомагати знедоленим, престарілим, одиноким. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль – це в характері нашого народу. Найяскравіше ці якості проявляються у працівників соціальної сфери, які щоденно зустрічаються із людьми, які найбільше потребують допомоги. І професійне свято – це данина тим, хто віддає частинку свого тепла, душі нужденним, допомагає їм вирішувати життєві і соціальні проблеми.

На урочистих зборах з нагоди Дня працівників соціальної сфери виступив міський голова Олександр Шикер, заступник голови райради Надія Дем’янчук, заступник голови Острозької РДА Валентина Стрілецька. Вони наголошували на важливості роботи, яку виконують працівники соціальної сфери, на тому, що від їх роботи залежить благополуччя цілих родин і окремих людей.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Олександр Федорович нагородив почесними грамотами міської ради головного спеціаліста сектора обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Людмилу Демчук, провідного спеціаліста відділу взає­модії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості Олександра Кригера, начальника відділу з питань захисту громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів міста, управління праці та соціального захисту населення Ірину Міліщук, інспектора з кадрової роботи Острозького міського територіального центру соціального обслуговування Тетяну Курілову. Аналогічними відзнаками райдержадміністрації і районної ради були відзначені головний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування та всиновлення служби у справах дітей РДА Володимир Федорчук, головний бухгалтер районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Денисюк; заступник директора Острозького психоневрологічного інтернату Ольга Самойлович, головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Острозького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Марченко, спеціаліст І категорії відділу допомог, компенсацій та гуманітарних питань управління праці та соціального захисту населення РДА Жанна Данілова. Цінні подарунки отримали соціальний робітник районного територіального центру соціального обслуговування Світлана Хотюк та провідний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Галина Остроголова.

Під час заходу ведучі говорили про особливості роботи, доброту і милосердя, які повсякчас проявляють соціальні працівники колективів міських та районних відділів управління праці та соціального захисту населення, відділу з питань сім’ї, молоді та спорту; територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян; Пенсійного фонду в Острозькому районі; Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служб у справах дітей; міськрайонного центру зайнятості, Острозького психоневрологічного будинку-інтернату, ветеранів соціальної сфери. Своїми виступами соціальних працівників вітали: учениці ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Дарія та Олександра Ковлєви (пісня «Вибір є!»), учасники танцювального колективу ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» (жартівливий танець «Три дідуся»), Катерина Руда (пісня «Буду любити тебе»), народний аматорський ансамбль народної музики «Живограй» РБК та солістка Лідія Змєєва (пісня «Ой в саду, саду»), Микола Мичка (українські гуморески), Юрій Бобрик (пісня «Мої батьки»), Тарас Безюльов (соло «Одинокий пастух»), інструментальний дует викладачів Острозької ДМШ Юлії Полонської та Лідії Куліш, народне аматорське тріо «Барви» та баяніст Дмитро Титаренко («Вечірня пісня»), Марина Бондарук (вокально-хореографічна композиція «Не спить кохання»), Юрій Грищук (пісня «Слов’янська врода»), Михайло Філюк (пісня «Білий цвіт на ­калині»).

На святі проходила благодійна акція «Добро – це ти!», спрямована на підтримку талановитих дітей Острозького краю. Після завершення концерту ведучі оголосили, що було придбано 4 роботи учениці творчого об’єднання «Барви бісеру» Острозького районного Будинку школяра на базі Вельбівненської ЗОШ Юлії Алєксєєнко. Їй після концерту вручили виручені кошти – 160 гривень.­

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 644 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]