Середа

24.04.2019

15:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юлія ТИМОШЕНКО: «Уряд треба міняти! Терміново»

У Києві 12 вересня відбувся 3-й етап 13-го з’їзду ВО «Батьківщина». Такого велелюддя багатий на партійні з’їзди вересень 2015-го ще не фіксував. На з’їзд прибуло близько 10 тисяч людей з усіх областей України. У складі обласних делегацій були і кандидати у депутати до місцевих рад, яких висунула ВО «Батьківщина». Це не випадково: на порядку денному стояло головне питання – участь у виборах до місцевих рад 25 жовтня цього року. На них «Батьківщина» планує делегувати понад 30 тисяч кандидатів. 

Ключовими на з’їзді були питання тарифів, контрактної армії, подолання корупції, децентралізації та змін до Конституції в цілому. Чи не найгострішим поруч із питанням війни і миру, стояло питання продажу землі та участі фракції «Батьківщини» в коаліції.

За децентралізацію,
але проти нових царів!

«Наша команда була і є за децентралізацію влади. Але ми не збираємося виховувати в Україні нових царів, – заявила під час свого виступу на з’їзді лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. – Особливо неприйнятним є надання значних повноважень префектам при відсутності їх відповідальності перед громадами. Децентралізація мусить бути збалансованою, професійною, яка принесе місцевому самоврядуванню, в першу чергу, незалежні фінанси, а по-друге, право вільно управляти своїми фінансами».

Спершу мир, а тоді вибори!

За умов російської агресії проведення виборів на неконтрольованих територіях України Юлія Тимошенко вважає недоцільним: «Нам треба спочатку переконатися, що це мирна територія, на ній немає важкого чи іншого озброєння, що з нашого українського Донбасу виведені російські війська і що там повною мірою встановлена українська влада. Лише тоді ми можемо говорити про децентралізацію, про вибори і про інші важливі речі для повернення стабільності України», – сказала Тимошенко

«Ні – продажу сільськогосподарської землі з молотка! Так – нашому українському фермерству!»

Лідер «Батьківщини» переконана, що в нинішніх умовах продаж сільськогосподарської землі загрожує Україні втратою незалежності, бо через підставних осіб її може скупити як країна-агресор, так і місцеві клани. Адже в Україні «виросло» 5-10 найбагатших родин, які, вже маючи в оренді до півмільйона гектарів землі, тепер можуть скористатися крайньою злиденністю людей та відсутністю конкурентів на ринку землі й скупити у приватну власність всю землю.

«Як би важко не було нам в цій коаліції – заради миру,
заради сильної України ми будемо там!»

«Батьківщина» не торгує акціями і не є політичним ломбардом. І як би важко нам не було дихати в цій коаліції – заради миру, заради сильної України ми будемо там!» – твердо заявила про позицію фракції «Батьківщини» в парламенті її керівник. «Коли ми об’єднувалися в коаліцію, ми обіцяли підставити владі плече, але ми точно не обіцяли заплющити очі й прикусити язик, – нагадала політик. – Якщо ми бачимо корупцію й заплющимо на це очі та припинимо про це вголос говорити, то станемо її співучасниками…»

Уряд треба терміново міняти!

«Ми не можемо покладатися на уряд, який сьогодні має півтора відсотка довіри в суспільстві. Не можна з таким рівнем довіри проводити реформи. Нам в існуючій коаліції потрібен новий, сильний, патріотичний, професійний уряд. І я думаю, що коаліція розуміє це», – заявила Юлія Тимошенко.

Марта ПІДЛІСНА
№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 208 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]