Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юна острожанка – призер міжнародного конкурсу

Цього тижня з Острозького НВК «Школа І-ІІІст. – гімназія» надійшла приємна звістка, що учениця 5 класу Ангеліна Даценюк виборола ІІ місце в V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід проводиться щороку з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Ангеліна успішно подолала усі 4 етапи конкурсу та стала однією з переможців заключного етапу всеукраїнського рівня. 

До ІІІ обласного етапу дівчинку готувала вчитель української мови та літератури Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Оксана Янчук, а вже до всеукраїнського – вчитель української мови та літератури Острозької гімназії Вікторія Шилюк. Слід також зазначити, що Ангеліна – наймолодший призер серед учасників конкурсу від Рівненської області.

За словами обдарованої учениці, участь в конкурсі їй і сподобалась, і запам’яталась. Разом з мамою хвилювались за результат та, по правді кажучи, не дуже вірили у чергову перемогу. Сьогодні в юної Ангеліни є досить доросла і серйозна мрія – дівчинка хоче за найближчі два роки вивчити напам’ять «Кобзар» Тараса Шевченка. Отож, бажаємо Ангеліні, щоб в неї попереду було ще багато перемог і щоб її мрії здійснювались.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 190 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]