П'ятниця

24.05.2019

16:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юна острожанка серед кращих екскурсоводів-краєзнавців області

Щороку, з метою виховання у школярів любові до рідного краю, його народу, історії, духовної спадщини, на Рівненщині проводиться конкурс юних екскурсоводів-краєзнавців. Цьогоріч у Рівному відбувся вже ХХІІ конкурс під назвою «Збережемо пам’ять про подвиг». Змагання передбачали три номінації: «Краще краєзнавче дослідження», «Кращий екскурсовод», «Кращий ілюстративний матеріал». У заході взяли участь представники всіх районів та міст Рівненщини. 

Приємно, що представниця нашого міста, учениця 10 класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Віта Чернявка (на фото) зайняла ІІІ місце у номінації «Кращий екскурсовод». Як розповідає вчитель суспільних наук Лариса Конончук, Віта вперше брала участь у таких змаганнях. Вона є членом науково-краєзнавчого об’єднання «Спадщина», цікавиться історією, краєзнавством. Темою її роботи була «Українська національна революція 1917 – 1920 рр., острозький аспект». До конкурсу Віта готувалась старанно та відповідально, дуже хотіла гарно себе проявити у ньому, що, зрештою, їй вдалося. Третє місце в області, як для дебюту, чудовий результат.

Варто зазначити, що Острозька гімназія завжди показує високий результат на змаганнях юних екскурсоводів-краєзнавців. Останні три роки учениці НВК Софія Зоря, Леся Шикарева, Наталія Левчук, яких традиційно до вказаного конкурсу готувала Лариса Конончук, гідно представляли свій заклад і місто в області та займали почесні перші місця. 

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 236 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]