Четвер

25.04.2019

00:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юна острожанка серед кращих в області
Учениця 1-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Емілія Нєсвєтова стала учасницею фіналу Другого регіонального дитячого фестивалю краси і талантів «Міні-міс Рівненщина 2013». Про те, як юна острожанка вийшла на обласну сцену, відбувалися кастинги і чого вони очікують в майбутньому, я попросив розповісти її маму – Ірину Романенко.  

– Розпочалось все з того, що класний керівник доньки Ок­са­на Олександрівна запропонувала нам подати заявку на участь у конкурсі. Порадившись із рідними, я так і зробила. Далі був перший кастинг у Рівному, який проводила модельна агенція «Панна». Звичайно, так як це був перший у житті кастинг – були хвилювання і доньки, і наші. Ми, як могли, підтримували Емілію.

Приємно, що все пройшло вдало, адже нам зателефонували через декілька днів і запросили на фінальний кастинг. Він відбувся у Рівненському ТРЦ «Екватор» 11 листопада. Дітки вже виступали на сцені, розповідали про себе і демонстрували свої таланти, знову ж хвилювання і переживання…. Та ми все витримали! Наступного дня був другий телефонний дзвінок і повідомлення, що Емілія пройшла далі і буде приймати участь у ІІ регіональному дитячому фестивалі краси та таланту «Міні-міс Рівненщина 2013»!!!

Фінал конкурсу відбудеться 27 грудня 2013 року у тому ж ТРЦ «Екватор». Хочу запросити бажаючих підтримати нашу дочку – єдину представницю Острожчини на цьому конкурсі. А ще буде проходити інтернет-голосування за юних красунь на сторінках Рівненського інформаційного порталу ОГО (www.ogo.ua), тож просимо острожан підтримати нас своїм голосом.­

На завершення хочу щиро подякувати від імені нашої родини за допомогу нашому спонсору Борису Гловацькому – керівнику нашого чудового магазину «Атлант», який знаходиться в Острозі по вул. Князів Острозьких, 29, який допоміг у всіх організаційних питаннях, надав кошти для участі у конкурсі. Завдяки його допомозі ми можемо брати участь у конкурсі. Звісно, ми сподіватимемось на перемогу, щоб прославити нею наше місто.

Записав Іван ГЛУШМАН

№47 від 23 листопада 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]