П'ятниця

24.05.2019

17:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юна зірка з Межиріча підкорила столицю

Кажуть, талановита людина – талановита у всьому. У неї є свій внутрішній стержень, який допомагає у житті, дає снагу творити і розвиватись. Про таких людей завжди хочеться писати. А тому із задоволенням представляю нашим читачам не по роках мудру й надзвичайно талановиту дівчинку, юну зірку – Дарину Нікітюк. 

Вона народилась і проживає нині в селі Межиріч. Дарина успішно закінчила 9-й клас Межиріцької школи. Старанна, наполеглива, завжди бере активну участь у шкільному та громадському житті. Два роки займалася професійними танцями, посідала призові місця в хореографічних конкурсах. Вивчає англійську, французьку, планує освоїти польську, оскільки хоче спробувати вступити до польського ВНЗ. З Дариною я знайома особисто, а тому скільки пам’ятаю – вона завжди була у всьому «першою з перших». Дівчина не боїться пробувати щось нове і вдосконалювати те, що вміє.

Та, мабуть, найкраще Даринка проявила себе в музиці, адже за її юними плечима чимало перемог та здобутків в різноманітних вокальних конкурсах. Співати вона почала з 2-го класу. Спочатку – в недільній школі при Межиріцькому монастирі, згодом в школі, на святкових заходах. Музика їй подобалась, тому дівчинка вирішила зайнятись нею серйозніше. У 7 класі почала відвідувати Нетішинську школу мистецтв, а нині Дарина професійно займається вокалом в Будинку культури Нетішина. У своїх досягненнях багато в чому завдячує своєму музичному керівнику – Лесі Формазюк, яка стала для неї не лише професійним викладачем, а й хорошим соратником і надійною підтримкою. Дівчинка каже, що її присутність під час виступу дуже їй допомагає.

Перший серйозний вокальний конкурс в житті Дарини відбувся в жовтні минулого року – «Зоряне сузір’я», що проходив у Хмельницькому.

– Конкурс серйозний, а я була новачком, тому, зізнаюсь, трохи боялася, з обережністю відносилась до участі, – розповідає дівчина. Дарина дебютувала і здобула одразу ІІІ місце. Після цього різноманітні конкурси та фестивалі відбувались один за одним. І в кожному з них юна вокалістка гідно представляла себе та свій край.

Не так давно вона взяла участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», що проходив у Києві, і повернулась звідти з найвищою перемогою. Слід зазначити, що у конкурсі брали участь не лише діти з різних регіонів України, а й з Болгарії, Білорусі, Польщі. Тривав він два дні. В категорії Дарини – від 13 до 16 років – виступало близько двох сотень дітей. Майже всі члени журі були з міністерства культури України, а з зірок естради оцінювала учасників Ірина Федишин.

– Конкуренція була величезна. В моїй категорії було чимало дітей, які брали участь в шоу «Голос  країни», – розповідає юна зірка. – Коли прийшла черга до нагородження моєї категорії, спочатку назвали переможців ІІІ місця, потім – ІІ, тоді І-го. Я все чекала, що, можливо, назвуть і мене, але цього не сталось. А тому, коли оголосили премію Гран-прі й прозвучали моє прізвище та ім’я, надзвичайно зраділа.

Музика для Дарини стала важливою частиною її життя, дівчина каже, що не може не співати:

– Музика для мене – хобі, але це хобі вже переросло в залежність. Кажуть, виступати в рідних стінах – легше. У мене ж навпаки – завжди приваблює незнайома сцена та аудиторія. Я дуже вдячна батькам за підтримку. Мама завжди дасть мені хорошу пораду, також вона є моїм стилістом, планує всі мої образи. Тато завжди допомагає з вибором пісні, дуже любить, коли я співаю пісні Ніни Матвієнко. До речі, нещодавно Ніна Матвієнко приїжджала в Нетішин, в мене тоді був урок, і мені вдалося з нею поспілкуватись, отримати кілька хороших порад.

Нині Дарина отримує багато запрошень з міністерства культури на різноманітні всеукраїнські та міжнародні фестивалі, свята. Їй навіть пропонують співати на корпоративах, весіллях, однак, останні пропозиції дівчина поки що відхиляє, оскільки воліє більше часу приділяти навчанню. Дарина мріє стати хорошим юристом, оскільки по життю вона завжди на боці правосуддя. Але й музику не збирається кидати, оскільки це захоплення надзвичайно важливе для неї. Попри те, що Даринка сама ще учениця, вона навчає співу діток недільної школи при Межиріцькому монастирі. Співає в чоловічому хорі храму. Праця та молитва допомагають їй на кожному виступі. Цього тижня Дарина відсвяткувала своє 15-річчя, з чим ми її вітаємо і бажаємо, щоб на її зоряному шляху було ще безліч перемог та нових звершень. 

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 803 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 4.5/6
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]