Четвер

25.04.2019

01:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юні піаністи – юні таланти

У приміщенні актової зали Острозької музичної школи 26 лютого відбувся цікавий концерт. Виконували музичні твори учні 1-5 класів, що навчаються у викладачів Валентини Куришиної та Ольги Даценюк.  

Концерт проходив у атмосфері творчого натхнення юних піаністів. Кожний наступний виконавець не переставав дивувати своєю майс­терністю та чуттєвістю виконання творів. Глядачів, а їх, як завжди, була повна зала, переповнювали почуття задоволення та ностальгії від прослуховування улюблених, давно відомих творів із кіно- та мультфільмів, таких як «Професіонал», «Бременські музики», «Чіполіно» та інших.

Веселим та невимушеним було виконання п’єс «Помідор» (з відомої історії-казки про Чіполіно) композитора Арама Хачатуряна та «Всесвітній рок» Макса Фрідмана ученицями Іриною Герасимчук та Ангеліною Даценюк. Ліричною та чуттєвою була «Мелодія» (музична тема «Сhi Маi») із кінофільму «Професіонал», яку зіг­рала Софія Рильська.

Ритмічним та швидким видався твір «Міккі Маус» Манфреда Шмітца у виконанні учня четвертого класу Ореста Олійника. Неперевершеним було пристрасне виконання аргентинського танго «Ель Чокло» Денисом Постриганем. Майстерним – «Марш-параду» Олександром Просяником та «Чарлі Чаплін» Натаном Топінко.

Зібрано і зосереджено Олександр Люмберт чудово зіграв пісню Атаманши з мультфільму «Бременські музики». Зворушливим та ніжним було виконання «Мелодії» з репертуару ірландсько-норвезького дуету «Secret Garden» Антоніною Волощак.

Натхненне виконання фінської польки «Лєткі-єнкі» ученицею першого класу Інною Стасюк зал зустрів бурхливими оплесками. Іванна Зайцева ніжно, наспівно виконала колискову з мультфільму «Умка». Не залишили байдужими слухачів Денис Мельник, який виконував «Пісеньку друзів» з мультфільму «Бременські музики». А також, Вікторія Косарчук, у виконанні якої прозвучала «Пісенька кота Леопольда».

У виконанні Ольги Миколаївни та Валентини Василівни було танго Тіко-тіко» венесуельського композитора Хосе Антоніо Абреу. Цей виступ став завершуючим акордом концерту. Усе почуте змушує задуматись, що майстерність юних піаністів – це результат їх великої праці та багатьох зусиль під мудрим керівництвом талановитих викладачів.

З гордістю можу сказати, що ці діти – кращі представники свого покоління, творче майбутнє нашого краю. Бажаю всім успіхів у подальшому розвитку своїх музичних здібностей. Молодці. Так тримати!

Тетяна КИРИЧЕНКО-СИВУК

№12 від 15 березня 2014 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 307 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]