П'ятниця

26.04.2019

05:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юрій ВОЗНЮК: «Я стану першим народним депутатом, який після виборів приїде до народу!»
Таку обіцянку дав народний депутат України Юрій Вознюк, відвідавши населені пункти свого округу. З впевненістю можна сказати, що він свою обіцянку почав виконувати. 22 грудня, через 10 днів після присяги, новообраний депутат почав проводити зустрічі з громадами сіл округу. З першим візитом, у новому статусі, Юрій Вознюк відвідав село Бугрин     Гощанського району. Саме Бугрин став відправною точкою в подорожі депутата, адже мешканці цього села ще перед виборами залишили у його серці приємні враження. На зустрічі поважного гостя представив голова сільської ради Сергій Пилипчук.  

– Дорогі земляки! Приїхавши сьогодні до вас, хочу, щоб кожен, хто за мене проголосував, про це ніколи не пошкодував. А той, хто зробив інший вибір, по-доброму позаздрив вам – наголосив Юрій Вознюк. – Коли я був обраний депутатом Рівненської міської ради, я одразу пішов до своїх виборців. Я виконав свою обіцянку, пройшовши у Верховну Раду, тому, маю надію,     ви переконаєтеся, що я людина слова.

Всі ви бачили, що відбувалось у стінах Верховної Ради під час перших сесійних засідань. Хочу вам сказати, що я не прихильник бійок, штовханини і таких методів вирішення питань. Та по-іншому з цими нахабними порушниками законів України і Конституції сьогодні не можна. Вони продовжують «грати на клавішах», приймати антилюдські закони та ганьбити нашу країну.

 Два народних депутати – Андрій Табалов та Олександр Табалов – не склали присяги народного депутата, а отже, не можуть вважатися обраними. Комуністична партія згідно із Законом «Про Регламент Верховної Ради України» не може створювати фракцію. Відповідно до статі 58 цього закону безумовними передумовами     утворення фракції є наявність депутатів, обраних по багатомандатному округу, а також депутатів, обраних по округах мажоритарних, які висувалися відповідною політичною силою. Партія комуністів не має жодного мажоритарника. Ось основні причини блокування трибуни з боку опозиційних сил. Це один із виходів із ситуації, не маючи рівності, не говорячи вже про більшість, в парламенті, щоб достукатись до провладної партії. Але головне, що вони зрозуміли, що так просто їм це не минеться. Вони побачили нашу силу і дієвість. Вони побачили, що керувати нами так, як це робилося з депутатами VІ скликання, вже не вдасться.

Обговорювалися на зустрічі і проблемні питання округу.

Основною проблемою села Бугрин стало закриття 3 місяці назад амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Приміщення нове, місця достатньо та з невідомих причин його закрили і перенесли до смт. Гоща. Жителі села від цього потерпають, адже, не рахуючи відстань до Гощанської поліклініки, остання не розрахована на таку кількість хворих і не має належного медичного обслуговування.

– На мою думку кожне, хоча б більш-менш велике село, має мати школу, садочок та медичний заклад. Особливо у вас, де я знаю, що для цього є приміщення. Залишається тільки вимагати від влади негайного реагування. Я обіцяю, осторонь цих проблем я стояти не буду.

Згадували також про законопроекти стосовно імперативного мандату та зняття недоторканості народного депутата. Юрій Вознюк пояснив громаді, що ці проекти вже лежать близько 2 років у Верховній Раді, та очевидно, що приймати їх не «на руку» Партії регіонів.

 В цей день народний депутат також завітав в села Іллін, Горбаків, Воскодави та смт. Гоща. Напрочуд привітними і відкритими були люди на зустрічах.     Майже у кожному селі піднімалися питання тарифів на комунальні послуги, благоустрою та підняття рівня життя і добробуту селян. Що стосується тарифів, багато сіл Гощанського і сусідніх районів входять до 30 км зони Хмельницької атомної електростанції, але це або ігнорують, або цим зловживають. За словами Юрія Вознюка, розпочати вирішення цієї проблеми потрібно з того, щоб рішенням відповідної комісії остаточно визначити межі цієї зони. Наступними ж кроками мають стати прийняття доступних тарифів і досягнення належного обслуговування громадян.

Ось так завершився перший день в історії першого народного депутата, який відвідав свій округ після виборів…

Зоряна БОГУСЛАВСЬКА
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Різне | Просмотров: 572 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]