Неділя

21.04.2019

17:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юрій Вознюк: «Розробляти законопроекти потрібно разом з громадянами, адже саме для них і на них я працюю»
Верховна Рада України сьомого скликання розпочала свою роботу 12 грудня 2012 року. Перша символічна дата депутатської праці – 100 днів – виповнилась минулого тижня.  

У четвер, 28 березня, народний обранець від Рівненщини Юрій Вознюк приймав острожан і мешканців району у своїй громадській приймальні (на верхньому фото). Після того він спілкувався із місцевими журналістами і розповів про пророблену роботу з часу його обрання (на нижньому фото). За свою стоденку народний депутат Юрій Вознюк провів понад 50 зустрічей із громадами сіл 153 округу, колективами установ та організацій краю. Громадські приймальні опрацювали майже 240 звернень від мешканців Рівненщини. Окрім того, Юрій Вознюк не пропустив жодного засідання (ця інформація є на офіційному сайті ВРУ).

Весь міжсесійний час депутат проводить на виборчому окрузі, зустрічаючись з людьми. Безпосереднє спілкування, запити та звернення за його підписом до різних органів державної влади вже допомогли вирішити чимало проблем мешканців Рівного, Рівненського, Корецького, Острозького та Гощанського районів.

Одним із суттєвих досягнень народний обранець вважає поданий ним законопроект «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про оцінку земель» щодо зміни методичного підходу експертної грошової оцінки земельної ділянки».

– Цей законопроект гарантуватиме людям гідну оплату за землю, яку держава відчужує для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, – впевнений Юрій Вознюк. – Прийняття законопроекту усуне соціальну напругу та конфлікти, коли власникам відшкодовують далеко не повну (не ринкову) вартість земельних ділянок.

Як і обіцяв Юрій Вознюк під час передвиборчої кампанії на зустрічах із молоддю, він готує законопроект про гарантоване працевлаштування одного випускника вищого чи середньо-спеціального закладу на 20 працюючих. Працює він і над ще одним важливим законопроектом, який дасть можливість поповнювати місцеві бюджети – «Про збір акцизу на пальне із заправних станцій, які находяться в області», щоб кошти на ремонти доріг залишалися на місцях, а не «вимивалися» до столиці.

За період роботи в парламенті Юрій Вознюк підготував вже декілька запитів. Запит про рейдерські захоплення Мирогощанського іподрому вже був зачитаний з парламентської трибуни. Запит, що стосується понад 600 вкладників «Західінкомбанку», які мають на руках виграні рішення судів і не можуть повернути свої депозити чекає своєї черги. За запитом про обман пайовиків агрофірми «Зоря» ініційовано створення тимчасової слідчої комісії.

Ще однією перемогою рівненський парламентар вважає відновлення пропуску через українську митницю дієтичних добавок для хворих дітей. З жовтня 2012 року всі міжнародні поштові відправлення на адресу наших громадян з дієтичними добавками були заборонені до ввезення в державу. Наприкінці лютого, після відповідних звернень народного депутата Юрія Вознюка до уповноваженої з прав людини у ВРУ Валерії Лутковської та Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Державна митна служба переглянула своє рішення та дозволила пропуск таких дієтичних добавок. Це значно полегшило життя громадянам, в яких на утриманні є хворі діти, оскільки у нас в державі ці добавки продаються в обмеженій кількості та за значно вищими цінами, ніж за кордоном.

 Всі надіслані до громадських приймалень звернення народний обранець тримає під постійним контролем.

Одна із таких найрезонансніших справ – закриття протитуберкульозних лікарень в області. До народного депутата України Юрія Вознюка звернулися працівники КЗ «Острозька протитуберкульозна лікарня» з приводу порушення їхніх прав у зв’язку з ліквідацією їх закладу охорони здоров’я. 21 грудня 2012 року Рівненська обласна рада, з ініціативи управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, прийняла рішення № 824 «Про припинення юридичних осіб, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області», згідно з яким Рівненська обласна рада, зокрема, вирішила припинити діяльність трьох юридичних осіб: комунальний заклад «Вербська протитуберкульозна лікарня», Володимирецька туберкульозна лікарня, комунальний заклад «Острозька протитуберкульозна лікарня» шляхом реорганізації (приєднання) до комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Рівненської обласної ради.

Рішення обласної ради від 21 грудня 2012 року № 824 прийняте без врахування усіх обставин та наслідків, без погодження із територіальною громадою, всупереч чинному законодавству у галузі боротьби з туберкульозом.

Юрій Вознюк своїм зверненням просив на черговому пленарному засіданні обласної ради розглянути та вирішити питання про визнання вищевказаного рішення таким, що втратило чинність.

Засідання Рівненського окружного адміністративного суду у цій справі  відбулися вже тричі.

 На завершення прес-конференції народний депутат України Юрій Вознюк презентував ідею створення Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України» і запросив до співпраці всіх активних та небайдужих людей до майбутнього України, громадських активістів, журналістів, викладачів, юристів, політологів, фахівців різних галузей, спеціалістів в галузі податкового кодексу та митної справи:

– Так склалося, що в нашій державі спершу придумують закони, а тільки потім застосування для них. Я, як народний депутат України, переконаний, що розробляти законопроекти потрібно разом з громадянами, адже саме для них і на них я працюю.

Народний обранець вважає, що в нашому краї знайдеться багато людей, які давно мають власні ідеї, щодо того, яким чином покращити життя в державі, які нагальні закони слід прийняти парламенту. Юрій Вознюк запевнив, що готовий таких активних людей – учасників Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України» – зробити своїми помічниками-консультантами.

№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 385 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]