Вівторок

23.04.2019

20:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Юрій ВОЗНЮК: «Українці проголосували не за партії, а за європейські зміни»

Чи не вперше за всю історію незалежності нашої держави, на парламентських виборах в Україні перемогу здобули не політичні партії та їхні лідери, а європейські прагнення українців. Парламентські вибори в Україні стали яскравим свідченням прагнення українського народу до миру, демократії та єдності країни. Так, більшістю голосів українці підтримали демократичні реформи прем’єр-міністра та лідера «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Арсенія Яценюка. Пліч-о-пліч у його команді з 2009-го року йде вже вдруге обраний народний депутат Юрій Вознюк. 

Два роки роботи Юрія Вознюка на окрузі та у Верховній Раді забезпечили йому найкращий результат і найбільшу підтримку виборців на Рівненщині. Із результатом 35,66% (35 тисяч 935 виборців) він став беззаперечним лідером парламентських перегонів. Юрій Вознюк наголошує, що сьогодні Українська держава знаходиться у відповідальному історичному процесі, коли позиція кожного громадянина має колосальне значення.

– Щиро дякую кожному, хто не залишився осторонь розбудови нашої країни та взяв участь у виборах. Підтримка, яку я і моя команда отримали на цих виборах, – це два роки плідної роботи, постійні особисті зустрічі з громадою Корецького, Гощанського, Рівненського, Острозького районів, безперервна робота громадських приймалень та юридичних консультацій. Це наша з вами, шановні краяни, спільна перемога. Тому я щиро дякую кожному, хто голосував за «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і за мене особисто, за підтримку. Впевнений, що разом ми досягнемо ще більших успіхів! Переконаний, що всі мої колеги – партійці «НАРОДНОГО ФРОНТУ» – будуть достойні тієї довіри, яку нам висловили виборці. Для мене дуже важливим є те, що моя команда пройшла цю виборчу кампанію чесно. Ми перемогли, не зачепивши жодним словом чи ділом конкурентів, – наголошує Юрій ВОЗНЮК. – Сьогодні від кожного з нас залежить майбутнє України як суверенної незалежної держави, що стає на шлях розвитку і процвітання. Події останнього часу засвідчили, що наше суспільство стало більш зрілим і чітко формулює свої вимоги до влади. Зараз найголовніше для нашого округу, зокрема й України загалом, щоб Петро Порошенко й Арсеній Яценюк пішли разом в одному напрямку. Важливо не повторити помилок 2005 року. Тоді це буде справді перемога. Потрібно відкинути весь свій егоцентризм і діяти на користь України. Ми зобов’язані перед людьми, які обрали нас, підтвердити всі свої задуми реальними справами, вчинками та рішеннями.

Юлія ГОЛІК

 

№46 від 8 листопада 2014 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 208 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]