П'ятниця

19.04.2019

09:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Кадрова проблема – найголовніша
Пошта завжди асоціюється у нас з листоношами. Адже саме вони доставляють нам новини, листівки, рахунки, пенсії, рекламу. І хоча паперова кореспонденція все активніше витісняється електронною, звичка брати у руки друковане видання для багатьох острожан залишається доброю традицією. Тому про сьогодення острозьких поштовиків напередодні їх професійного свята спілкуємось з начальником ЦПЗ № 3 «Рівнепошта» Тетяною Тоненчук.

– Нині колектив нашого відділення складає 216 осіб. Це працівники Острожчини і Здолбунівщини, які після реорганізації стали одним підрозділом. Робота поштовиків сьогодні нелегка, особливо листонош. Адже це велика відповідальність: вчасно, у будь-яку погоду доставляти кореспонденцію, пенсію до адресатів. Це щоденна робота з людьми і вміння підібрати кожному добре слово, працюючи навіть не на повні ставки.

– Тож кадрова проблема сьогодні найвідчутніша?

– Так. Люди старшого віку, які працювали у нас давно, пішли на пенсію і важко знайти їм гідну заміну. І сьогодні маємо вакансію листоноші. Навіть звертання в службу зайнятості не дали бажаного результату і це відчули острожани, які звикли до вчасної доставки кореспонденції.

– Так, відчули це і передплатники «Замкової гори»...

– Були нарікання передплатників, адже новим працівникам непросто звикнути до своїх ділянок. Невстигання викликане ще й тим, що на будинках відсутня нумерація. Тому пошту часом доставляли не тим адресатам. Колишні листоноші добре їх знали, нові ще вивчають і адаптуються. Добре, що маємо ще такого наставника молодим і найдосвідченішу листоношу як Галина Чайка. Така працівниця – запорука надійності і гордість колективу.

– Проблема листонош стосується лише Острога чи і району?


– В більшості Острога, адже в селах, хоч і протяжність дільниць довша, доводиться розносити пошту на хутори по 2-3 хати, але роботу там знайти важче. Напевне тому і цінують її ­більше. ­

– Чи відчули ви конкуренцію з появою в місті «Нової пошти»?


– Ні, відчутного спаду з появою нової приватної структури ми не відчули. Ми ж працюємо в місті і районі, вона – в місті.

– Тетяно Іванівно, чи побільшало роботи у зв’зку з виборами – доставка політичної агітації, буклетів?


– Так, згідно угод ми доставляємо додаткову кореспонденцію. Але для нас це реклама, ми не вважаємо це агітацією.

– Бачу у вашому приміщенні сліди свіжого ремонту. Чим ще хорошим можете поділитися?


– Ремонт у серпні робили своїми силами, бо кошторис витрат дуже малий, а хочеться працювати у комфортних умовах. Приємно те, що скорочення, яке мало відбутися цьогоріч у лютому, не відбулося, і майже 30 працівників залишились на роботі завдяки керівництву району. Позитив і те, що плани ми виконуємо, працюємо з прибутками. Тому і хочеться, щоб наші зарплати відповідали навантаженню. Сьогодні аби іти в ногу з часом, вводимо нові послуги: термінові перекази, які можна отримати за годину часу, СМС-повідомлення при пересилці поштового відправлення, розвиваємо кур’єрську доставку, електронні повідомлення. Також через наше відділення проводимо оформлення кредитних договорів з одним з банків.­

– Чи маєте традиції святкування Дня поштовиків?

– Зазвичай 9 число – початок місяця і період великого навантаження. Традиційно ми приурочуємо свято до Дня працівників зв’язку, який відзначається 16 листопада. Цього року 9 жовтня делегація ЦПЗ №3 візьме участь у заходах в Києві з нагоди професійного свята. Користуючись нагодою, я вітаю усіх наших працівників, ветеранів галузі. Зичу витримки, здоров’я, благополуччя і всіх гараздів!

Спілкувалась Олена ТОЛОЧИККолектив «Замкової гори» сердечно вітає працівників поштової галузі Острожчини! Дякуємо вам за нелегку працю і партнерство! Бажаємо усім вам родинного благополуччя і достатку, міцного здоров’я і оптимізму, легких доріг і вдячних адресатів. Нехай кожен день дарує вам наснагу, Боже благословення і віру в краще!
Просмотров: 352 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]