П'ятниця

24.05.2019

16:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Калейдоскоп заходів у музичній школі

Вихованці Острозької музичної школи вміють старанно вчитися, гарно відпочивати та весело розважатися. Доказом цього є ряд заходів, які пройшли у листопаді в стінах нашого закладу. 

Традицією стало свято «Перший виступ», яке проходило два дні. На цьому заході наймолодші учні нашої школи продемонстрували свою майстерність гри на музичних інструментах. Справжнім подарунком для маленьких музикантів стала казка «Бременські музики», підготовлена учнями старших класів: Віслюк (Анна Прадун, акордеон), Пес (Владислав Скабелкін, бубон), Кіт (Христина Яскульська, скрипка) та Півень (Юрій Ткачук, труба). А так, як кожна казка має щасливий кінець, то і в нашій історії, не зважаючи на тривалі подорожі, бременські музики виявили бажання залишитися в Острозькій школі. На завершення – традиційне вручення медалей першокласникам, як символ справжнього музиканта.

Вже другий рік поспіль відбулася навчально-теоретична гра «Музичний калейдоскоп» між учнями п’ятих класів. Цього року брали участь три команди: «Дієзики», «Бемолики» та «Бекарики». Мета заходу – в цікавій для дітей ігровій формі перевірити знання з теоретичних предметів. Приємно, що кожна команда мала своїх вболівальників, які прийшли підтримати їх. В запеклій боротьбі перемогу здобули «Бекарики». А на завершення всі учасники гри отримали на згадку подарунки.

Вперше в історії школи 2 грудня був проведений «Парад етюдів». Як зазначила ведуча – викладач фортепіанного відділу Галина Рудик – цей захід мав на меті змінити уявлення в дітей про етюд як про твір не лише технічного плану, а ще й образного. Що й вдалося досягти в кінцевому результаті. Директор школи Наталія Балаушко висловила сподівання, що і цей захід стане доброю традицією для нашої школи.

Юлія ПОЛОНСЬКА,
​викладач Острозької музичної школи

№52 від 20 грудня 2014 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 283 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]